Absoluut waar, ik ben nu net 47 en hoop er nog heel wat bij te halen. Trouwens hoe ouder ik wordt, hoe fijner ik me voel. Zit beter in mijn vel, om het zo te zeggen. Mijn vader is maar 60 geworden.
Is zeker confronterend. Ik vond het bv ook zo gek 4 jaar geleden 36 te worden, de leeftijd waarop mn moeder de diagnose kreeg. Ik geef altijd veel te veel geld uit aan uitjes en leuke dingen doen. Vorige week met dochter dagje naar zee. En dan alles doen, van reuzenrad tot trampolinepsringen. Maar och och, zo'n fijne dag. Ik probeer daar altijd heel bewust van te genieten. Om mijn dochter die momenten mee te geven voor later.
Herkenbaar! Mijn moeder is 33 geworden en ik vond het zo raar toen ik 33 werd! En nu ben ik al ruim 3 jaar ouder dan mijn moeder ooit was.
Nee man. Op die foto bij die Weber dacht ik al zoiets. Je bent een mooie dame en die foto was zo lekker ongedwongen
Dit heb ik dus ook. Voel me veel beter. Maak me niet meer zo druk over zaken en wat een ander van me vind is ook geen issue meer. Die tijd heb ik echt wel gehad. Mijn vader is overigens maar 43 geworden. Was ook zo gek toen ik die leeftijd haalde. Voelde bijna als een mijlpaal
Heb niet echt een specifiek voorbeeld ofzo hoor! Maar vaak kun je aan de schrijfstijl (maar ook aan de letterlijke inhoud van reacties) van iemand toch wel redelijk opmaken in welke leeftijdscategorie hij/zij zich bevindt. Die heb ik of niet gezien, of ben ik vergeten. Maar dan nog, ongedwongen zijn/ogen heeft niks met leeftijd te maken naar m.i.
Nou komt ie dan hé. Ik ben 45 jaar. En inmiddels veel levenservaring op gedaan. Dus wijsheid komt met de jaren