Mijn man heeft 2 boeken gelezen tijdens mijn eerste zwangerschap. Hij vond dat achteraf wel prettig omdat hij zodoende beter begreep wat er allemaal in het ziekenhuis gebeurde en hoe ernstig de situatie was. Zo herkende hij de vacuumpomp en wist hij dat de bult op zoonliefs hoofd daarna normaal was.
Kan je het niet het beste aan hem overlaten hoe hij die informatie tot zich wil nemen? Je schrijft dat hij zelf meer wil weten, maar geen boek wil lezen. Dan kan hij zelf op internet gaan zoeken, of jou allerlei vragen stellen. Mijn man is meegeweest met 1 partneravond, daar heeft hij best veel van geleerd. En verder heb ik hem gewoon steeds af en toe wat dingetjes verteld. 'Gouden' tips voor as papa's: blijf kalm, doe precies wat je vrouw zegt, wees voorbereid op een niet zo aardige echtgenote en vergeef haar alles.
@ fenneke80: 'Gouden' tips voor as papa's: blijf kalm, doe precies wat je vrouw zegt, wees voorbereid op een niet zo aardige echtgenote en vergeef haar alles. Hahaha! Klinkt als een complete uitleg!
Ik heb geen speciale voorbereiding voor mezelf of voor mijn partner in petto. We zijn allebei arts en hebben meerdere bevallingen gezien/begeleid, dus we weten wel wat we kunnen verwachten. Wel doe ik voor de ontspanning aan zwangerschapsyoga. Volgende week sleep ik mijn vriend mee naar een partnerles, zij het met tegenzin, haha
bij alyssa heeft ie het een en ander van internet gehaald en we hebben er veel over gepraat. ik over de dingen die ik hier gelzen had en hij over de dingen die hij gelezen/gehoort had. verder hebben we het allebei gewoon over ons heen laten komen. deze keer maken we ons iets drukker om de bevalling dan de vorige keer. bij alyssa ging het allemaal erg snel en we zijn een beetje bang dat de vk misschien te laat is ofzo. maandag hebben we een gesprek over de bevalling. ik denk dat aangezien je man geen lezer is je het beste veel over de bevalling kan praten en de dingen die jij leest vertellen aan hem. liefs doris
niet: ik heb geen cursus gedaan, en ben met mijn moeder naar de info avond bevallen geweest en de info avond in het ziekenhuis. Mijn man wilde er niets van weten. En hij is uiteindelijk een GEWELDIGE steun voor me geweest tijdens de bevalling