Dames, Hoe productief zijn jullie nu aan het werk? Sinds ik weet dat ik zwanger ben zit ik (vrees ik) meer tijd op zp dan dat ik echt aan het werk ben!! Tips iemand? Ik vind het zo leuk allemaal maar voel me ook wel schuldig al snapt mijn collega helemaal wat ik bedoel..
Ik snap je helemaal! Had precies hetzelfde bij mijn vorige zw, zat alleen maar hier Ik heb goed nieuws voor je: het wordt minder. Je blijft er de hele dag door mee bezig, met het wonder in je buik, maar je raakt er toch wel aan gewend en kan je dan beter concentreren op andere dingen, zoals werk. Ik heb het nu bij de 2e een stuk minder. Het is toch wel minder nieuw allemaal. En natuurlijk: van harte gefeliciteerd!
Pff.. nou dank je wel.. ik voel me gewoon schuldig.. Het scheelt dat het CRM systeem vandaag lekker traag is.. dus tussendoor kunnen ze het me niet kwalijk nemen.. Jij ook gefeliciteerd!! x