Gaan als een banaan op de crosstrainer met mijn favo-muziek Te hard autorijden met te hard muziek aan Lange wandeling met de hond Yoga-en Slapen
Ik heb toen ik heel hard richting een depressie ging het dansen ontdekt. Paaldansen welteverstaan. Hoe ik me ook voel, ik kan er al-tijd mijn energie in kwijt. Zeker als ik ook nog eens hele goede muziek kan vinden die aansluit bij mijn gevoel. Als ik heel erg boos ben gooi ik mijzelf ondersteboven aan een been en combineer ik als een malle hele zware tricks, als ik verdrietig ben focus ik me meer op vloerwerk en sierlijkheid, als ik heel blij ben dans ik op een vrolijk liedje. En als ik me sexy voel...... tsja.... dan eh... is mn vent de gelukkigste man op aarde (Maargoed, dat laatste zit niet echt heel erg in mijn aard dus dat komt niet vaak voor. Eigenlijk bijna nooit )
Allereerst huilen, en daarna meestal een horror film kijken, of gamen. Kan ik mezelf even helemaal in verliezen.
Hardlopen, strijken, met vriendinnen appen... Met mijn man praten... Een fles wijn open trekken. En vaak ook in deze volgorde op 1 avond
Helaas meestal op vriend... Om vervolgens kei hard te gaan janken en sorry zeg... Vervolgens ga ik poetsen poetsen en nog eens poetsen
Hier ook hardlopen (al is dat nu lastig met bv), schoonmaken ook weleens geprobeerd maar dat was geen succes hahaha. In ieder geval echt eventjes naar buiten, frisse lucht in mijn hoofd doet wonderen vaak.
Vaak op mijn vriend Zou graag op sporten willen afreageren, maar daar is de tijd even niet voor, en ik mag nog niet alles doen behalve een beetje suf cardio... Hobby heb ik nog niet echt, zou ik wel eens moeten uitwerken (fotografie)