heb zo goed als heel t topic doorgelezen, en wat ik wel erg grappig vind, is dat TS totaal geen aandacht besteed aan de discussie die hier bezig is, maar alleen maar reageerd op de mensen die haar serieuse tips geeft.... en toch blijft de discussie aan de gang ts: hoop dat je nog aan kaartjes kan komen, en vind t super van je dat je deze discussie langs je heen laat gaan haha..!
Je hebt zo'n site. Saldodipje geloof ik dat het heet. Kun je voor een maand geld lenen geloof ik en de rente valt ook nog mee. Maar weet niet hoe het precies werkt, zag het op TV.
165 euro heb ik heus wel over (zit niet in mijn binnenzak maar staat gewoon op mijn betaalrekening ), maar niet voor een concertkaartje. Als je er graag heen wilt, zou ik het vragen aan mijn ouders als voorschot op twee verjaardagcadeaus ofzo. De laatste keer dat ik zoiets gedaan had was ik 18 en net op kamers, het zou nu echt niet in mijn hoofd opkomen om voor zoiets bij mijn ouders te lenen, maar ik kan me voorstellen dat je er graag heenwilt. Gokken, loterijen, allemaal zeer kleine kans van slagen en kosten ook weer geld. Ik denk dat snel iets (groots) proberen te verkopen via MP (of bol.com als je bv. nog actuele studieboeken hebt ofzo) je beste kans is!
weet je dat er voortaan ook pipaid creditcards bestaan ! daar zet jij je gespaarde centjes op ! .. en dan kan je die gewoon gebruiken
Tip voor de dames in Belgie: Bij de bank met het groene appeltje (begint met a en eindigt op rgenta) betaal je niets voor een visakaart. Je kan deze gratis aanvragen bij een zichtrekening (je hebt ook geen dossierkosten of jaarlijkse kosten oid). Wel opletten: bancontact met een visa kost je 1 euro en betalen in het buitenland kost ook 1 euro. Internetbankieren ed is gratis
Werken... Als je bij een uitzendbureau aan de slag gaat heb je vaak de volgende week al geld op je rekening staan. Anders een doorlopend krediet aanvragen bij de bank, wij hebben dat altijd al voor noodgevallen. Nou weet ik niet in hoeverre dit een noodgeval is voor je . En anders je tv naar een pandjesboer brengen. Of je computer, of je bed, of je man, of iets anders haha. Dat kun je dan een afgesproken tijd later weer terugkopen.
Ik heb een bank gevonden waarbij je normaal meteen een kaart krijgt als je het aanvraagt!! Ik ga er zodadelijk naartoe, hoop dat het lukt!! Sowieso super bedankt voor de tip!!!
Okee nou fijn voor je dat jij dat wel heb Maar dus niet iedereen heeft dat En dat betekend dan heus niet dat je elke dag brood moet eten en met kapotte kleren moet lopen
@Lovepeet; ben naar de bank geweest heb zo'n prepaid kredietkaart gekregen!!! Hij is al actief en alles. Nu hopen dat ik er morgen doorkom en de kaartjes kan bestellen!! Echt super bedankt!!!
Helemaal mee eens. Zou bijna denken dat ze jaloers is. 165 is echt veel geld. Belachelijk veel voor 1 artiest eigenlijk. Concerten worden steeds duurder, erg jammer. Maar als TS dat eraan uit wil geven wie zijn wij te zeggen dat ze dat niet mag/moet? (bedoel ik jou niet he jusi dit is even voor iedereen gezegd)
Je eerste zin komt niet echt aardig over zeg.. Lees ik nu goed dat er gewoon kriedietjes worden afgesloten Onn topic Misschien kun je als straatmuziekkant aan de gang en dan liedjes van gaga van zingen Zou trouwens ook graag heen willen maar vind het een hele hoop geld koop de dvd wel als die uit is
Ik zag in het begin van het topic over lenen.. Als je dAar voor gaat lenen ben je niet goed wijs hoor En geen idee of jij ook gaat lenen ?