Hoi, ik ben sinds vorige week vrijdag gestopt met de pil omdat ik graag zwanger wil worden. nou is mijn vraag hoe snel jullie zwanger zijn geworden na het stoppen met de pil???
Hier duurde het wel even 10de maand was het raak ben nu op de helft van me zwangerschap. Succes met zwanger worden.
bij de eerste in de 4de maand bij de tweede en derde in de 2de maand. (en dat terwijl ik bij de eerste slechte bloedwaardes had en de ha vertelde nou meid eerst maar even een jaar proberen en dan stuur ik jullie door) we mogen in onze handen knijpen!!! succes met klussen!!!
Ben ook net gestopt... dus ik wacht af. Bij mijn dochter ben ik 1x zelf ongesteld geworden en daarna gelijk raak.
Drie rondes in 8 maanden. Lichaam was helemaal ontregeld door hormoongebruik. Had cyclussen van 55-57 dagen. Succes!
Bij de eerste na 3 maanden, merkte wel dat de pil even 'uit moest werken'. Ik had de eerste maand na 30 dagen alleen bruine afscheiding i.p.v. Menstruatie, de tweede maand wel rood bloed maar dat was maar twee dagen... De derde maand was ik zwanger. Nu bij de tweede was ik de tweede maand zwanger mr toen was ik al even met de pil gestopt... Ook wij mogen dus in onze handjes knijpen! Succes!
Zit in ronde 38, nog niet zwanger. In ronde 37 was ik wel even zwanger maar dat is helaas een vmk geworden.
Ik was 2 jaar geleden gestopt met de pil en was meteen die maand erna zwanger, heb geen problemen gehad met ontpillen enzo.
1ste zwangerschap (miskraam) 3e ronde 2e zwangerschap (miskraam) 4e ronde (waarvan 1 ronde verplicht overgeslagen op advies gyn ivm curretage) 3e zwangerschap (dochter 16 mnd) 1ste ronde (direct na curretage) Inmiddels al sinds februari '12 met de pil gestopt maar nog geen zwangerschap. Al zeg ik daar wel eerlijk bij dat deze ronde de eerste ronde is dat we ''gericht klussen'' wat we voor de eerste zwangerschap wel deden (ovulatie testen en tempen).
Hallo allemaal, voor de zwangere super leuk! Gefelciteerd! Ik ben nu sinds een maand gestopt met de pil omdat we graag zwanger willen worden! Na 13 jaar pil gebruik en elke keer drie maanden doorslikken vanwege extreme pijn heb ik eergisteren te horen gekregen dat ik endometriose heb.. Dat was wel even schrikken ben nu zo bang dat ik geen kinderen kan krijgen! M'n grootste droom.. Volgende week een kijk operatie om te zien hoe ernstig het is en waar de endo precies zit. Wil even m'n verhaal kwijt heeft iemand hier ervaring mee? Liefs
Hey steva, ik persoonlijk heb geen ervaring met endometriose! Maar een goede kennis van mij heeft het een jaar geprobeerd en toen ontdekte ze ook bij haar endometriose.. ze is toen geopereerd en heeft veel onderzoeken gehad! Ze heeft ook een iui behandeling gehad maar dat mocht niet baten! En toen gingen zij en haar man op vakantie en had ze bij terugkomst een positieve zwangerschaps test! Helemaal op de natuurlijke manier, en nu hebben ze een wolk van een dochter! Wel slikt ze altijd medicijnen voor de endometriose.. @ topic: ik snap dat je nieuwsgierig bent, maar zoals je ziet is t bij iedereen anders bij ons heeft t 18 mnd geduurd en ik ben nu 32 weken zwanger!
Bij mijn dochter ben ik door de nuvaring heen zwanger geworden. Toen we voor een 2de gingen was ik direct in de eerste ronde zwanger. Maar is uiteindelijk een Mk geworden. Nu opnieuw zwanger in de 1ste rond zwanger. Ik weet dat we in onze handjes mogen knijpen dat we telkens zo vlug zwanger zijn.
Vorig jaar 29september gestopt met de pil, tot op heden nog niet zwanger, maar wel normale cyclus, 27-31 dgn. Nu zitten wel in ronde 12.