Hoi! Ook wij zijn sinds kort voor het eerst gestopt met de pil, hartstikke spannend allemaal, maar ook zoveel vragen (nu al ) Ik ben al begonnen met het slikken van foliumzuur. Nu vroeg ik me af of ik nog meer moet slikken of ondernemen? Bedankt!
foliumzuur is voor zover voldoende! Gewoon lekker genieten van het "zwanger worden" en gezond eten! Denk dat je verder niet zo heel veel kunt doen, op het KLUSSEN na!! hihihihihi heel veel succes, wij zijn ook pas in de eerste ronde..
Dank je wel!! Gezond eten en foliumzuur dus, dat komt goed! Oh leuk jullie ook in de eerste ronde! Heb jij je eerste menstruatie afgewacht na het stoppen met de pil? Of direct begonnen met klussen?
Ik heb 7dec mijn laatste menstruatie gehad, en zijn toen meteen gestopt met de pil. ben ondertussen ook 7dg overtijd, maar heb dus wel gewoon mijn cyclus van 28dg ingevuld omdat ik nu nog niet weet hoeveel dagen die is! ben nu dus aan het afwachten, heb al 4 testen gedaan, 1 positief en 3 negatief! die positieve was van predictor, dus ik geef je 1 tip!!!!! Test NOOIT met die testen, slechtste wat er zijn!!
ook ik heb gewoon 28dgn ingevuld.. maar zit momenteel op dag 42.. op zich erg irri.. maarja hoort bij het ontpillen. ik dacht deze maand overigens wel een paar keer echt zwanger te zijn. maar bh wat ik nieuw had gekocht werd te klein. echt waar hoor! aan de voorkant was dit goed te zien en te voelen. het gekke is dat dit nu weer bijgetrokken is. heel apart. ook vreemde smaak, steekjes in de onderbuik, misselijk... kortom, je lichaam kan je aardig voor de gek houden! ben nu wel overgestapt van de etos zwangerschapspillen naar gewoon foliumzuur. hoorde dat je van de eerste ook een langere cyclus kunt krijgen.. afwachten op mn ongesteldheid dus!
Ik heb inderdaad de zelfde symptomen! Dus denk dat het toch wel aan het ontpillen ligt!!:x Had de 2de week ook erge pijn aan mijn tepels, niet de borsten maar echt de tepels.. Zo een pijn dat ik er nog over droomde in de nacht! Heb ook al 2weken menstruatie krampjes maar geen pijnlijke steken! ik slil foliumzuur van het kruidvat merk, die zijn net zo goed! morgen bel ik de HA nog maar eens op, al kan ik het antwoord bijna al raden.........afwachten!!!!!:x
Ik zit ook in mn 1e ronde na de pil. Wel meteen ervoor gegaan na de pil. Ik zit nu op dag 16. Soms lijk ik wel wat andere dingen dan normaal te voelen onder in mn buik, maar of dit nou echt iets betekend? Ik slik wel de etos zwanger worden pillen, mocht dit een rare cyclus opleveren stap ik denk ik over op gewoon foliumzuur. Ik slik daarnaast visoliecapsules speciaal voor zwangeren, omdat ik weinig vis eet Ik heb een aantal ovulatietesten gedaan, maar daar komt nog niets uit. Ben heel benieuwd hoe het zal verlopen, wordt nu al veel te ongeduldig. Succes allemaal!
De kwaaltjes die ik voorbij zie komen horen bij het ontpillen inderdaad. foliumzuur slikken, niet roken, alcohol matigen en gezond eten. En ergens een portie geduld vinden...
Wij zijn er ook meteen voor gegaan!! Ik hoor vaker dat mensen stoppen met de pil en vervolgens nog 5maanden met condoom vrijen!! heel knap dat ze dat kunnen maar wij (ik) had echt zoiets als we stoppen dan gaan we er ook voor! ik denk dat het alleen beter is voor je cyclus maar dat het niks hoeft te betekenen in een e.v.t snelle zwangerschap!
Spannend jullie zijn al ietsje verder dan ons, want ik zit nu nog maar op mijn laatste menstruatiedag. Ik ben dus heel erg benieuwd hoe mijn cyclus zal gaan, omdat ik al ongeveer 10 jaar de pil slik.. Ontpillen heb ik al veel over gelezen, dat kan best wat bijwerkingen hebben dus.. Nou we wachten het af. Ja dat heb ik ook wel gelezen, maar volgens mij is dat meer om je cyclus af te wachten idd.. Hier zien we het wel, ik denk zelf dat mijn cyclus wel een tijdje nodig heeft om op gang te komen namelijk. Maar we zien het wel, we "beginnen" ook direct iig.