Ik douche of badder 2 keer in de week, soms 3. (Alleen met extreme hitte elke dag vlug) Ik was mn haar dus 2 a 3 keer per week.
Ik douche elke dag, maar niet altijd met zeep omdat ik een mega droge huid heb en last van eczeem, vooral in de zomer. Mijn haren was ik 1x per week anders krijg ik erg vet haar als ik dit vaker doe.
Douchen iedere dag, op zweterige dagen spoel ik mij nog een keer snel extra af. Haren wassen om de dag.
Omdat ik me anders niet schoon voel. Ik was in de ochtend graag de slaapgeur uit mijn haar en in de avond de geur van het koken.
Ik douche elke ochtend 5 minuten en als ik gesport heb 's avonds ook nog even kort om me op te frissen. Verder was ik 2-3x in de week m'n haren. Tussendoor maak ik m'n haar niet nat, tijdens het douchen zit het in een knot.
ik douche elke ochtend, als ik veel gezweet heb soms 's avonds ook nog. Maar ik probeer het wel echt op 1x te houden. Haar wassen 2x per week.
Douche elke dag en elke dag was ik mijn haar. Zou ik eigenlijk niet moeten doen maar met regendouche moeilijk haar droog te houden en dan was ik het maar
Ik zal vast super milieu-onvriendelijk bezig zijn maar ik douche minstens een keer per dag. Vaak genoeg (bijv tijdens mijn menstruatie en op warme dagen) douche ik twee keer per dag. Mijn haren wassen doe ik ook elke dag. Zou het graag minder vaak wassen maar het wordt zó snel vet.
Ik douche elke dag en was dan ook mijn haren. Als ik een dag oversla dan gaat het pluizen en verliest zijn glans. Daarnaast vond ik het heerlijk fris aanvoelen.
Douchen meestal om de dag, haren wassen ook. Soms douche ik tussendoor nog 1-2x pd en doe mn haar dan in een knotje. Heb een tijdje mn haar minder vaak gewassen, soort van afbouwen en ‘no poo’ maar m'n haar was na een paar maanden nog steeds 2 dagen na wassen weer vettig. Dus weer terug gegaan naar om de dag wassen, ik vind het vervelend om met vettig haar rond te lopen. Ik heb steil, donker haar wat vooral dichtbij m'n hoofdhuid snel vet word.
Slaapgeur in je haar? Mijn haar ruikt na het slapen gewoon hetzelfde. Je zou ipv wassen ook klittenspray van gliss kur kunnen kopen, ruikt je haar ook weer lekker fris. Of alleen een drupje crèmespoeling ipv shampoo én crèmespoeling.
Hier ook een regendouche vandaar een douchemuts. Ik moet mn haren stijlen na het douchen en daar heb ik niet elke dag tijd voor. Zeker niet in de ochtend. Slaapgeur in haren Kookgeuren lees ik... is er dan geen afzuigkap of werken jullie in restaurants? Ik krijg werkelijk geen kookgeur die in mn haren trekt tijdens het koken.
Dat doe ik inderdaad ook wel eens,alleen cremespoeling. Maar met alleen een spray ga ik me niet schoner voelen. Voor mij hoort haren wassen nou eenmaal bij het douchen,anders voelt het niet af ofzo. Ik zou me de hele dag serieus vies voelen. Ik ruik bij mezelf echt wel verschil na het slapen,net zo goed bij andere mensen. Die geur vind ik gewoon vies.. Wij hadden vorig jaar 4 dagen geen warm water in de douche,ik heb me toen moeten wassen met een washandje en 2 bakken water. Nou, ik voelde me echt niet schoon toen.. Douchen is voor mij ook een moment van ontspanning. In de ochtend om lekker wakker en fris te worden en in de avond de dagelijkse geuren en stress van me afspoelen.
Waarschijnlijk wordt je haar juist zo snel omdat je het elke dag wast. Als je het vaker uitstelt kun je er steeds langer tussen laten
Klopt! Maar ik heb ook geen zin om met vet haar rond te lopen Vind dat zo vies aanvoelen en onverzorgd lijken... Maar ooit moet ik wel de stap nemen