Dag dames hopelijk kunnen jullie mij helpen. Sinds 2 dagen heb ik constant pijn in mijn linker zij. Bij elke beweging die ik maak voel ik het en s'avonds kan ik ook niet meer op die zij liggen. De pijn begint zo'n 5cm onder mijn ribben en loopt door tot mijn onderbuik. Ik dacht eerst dat het mijn darmen waren omdat het een beetje voelt alsof je heel erge kramp hebt of als je een giga scheet moet laten ( schaam). Dit is echter niet het geval en ik zit nu dus met een zeer ongemakkelijk gevoel. Volgens vk kan dit bandenpijn zijn, maar hoe voelt dat bij jullie?
Goed vraag. Want ik heb ook veel last van mijn onderbuik, ook richting mijn zij en rug. Ben nog niet zo lang zwanger dus vroeg me ook af of dat zo vroeg kon. Was eerst bang voor een blaasontsteking, maar ik kan verder normaal plassen etc. En hoe je het beschrijft nu, ben ik toch blij te lezen omdat ik zoiets ook voel. Het voelt alsof je darmen zo aan het werk is, gewoon een ongemakkelijke gevoel. Maar als de VK zegt dat het bandenpijn is, dan is het gewoon zo, leuk is het niet ! Sterkte !
Ik was ook gewoon benieuwt of er meer zijn die het gevoel net zo ervaren als ik. Ik had me het namelijk heel anders voorgesteld.
Ik heb voornamelijk bandenpijn onderin mijn buik. Dus zeg maar vlak boven de liesen. Nu heb ik het vaker ook hoger in mijn buik. Bij mij voelt het als een hele scherpe/stekende pijn (het idee van een messteek) die een tijd kan aanhouden. Had het voornamelijk bij het opstaan en nu groeit mijn baarmoeder zo snel dat ik het veel vaker heb (ook als ik loop)
hey majel... tja hoe voelt bandenpijn. ik vind het net als secretje een scherpe/stekende pijn. ik heb het bijvoorbeeld als ik moet hoesten, dan 'schiet' het erin en duurt het even voordat het weer wegzakt. of als ik me uitrek. ik voel het ook alleen maar in m'n liezen. fijn he al die dingen die je voelt als je zwanger bent hihi soms is het echt om gek van te worden.
Heb net voor de zekerheid de vk toch maar even gebelt wat de pijn is er constant en bijv. opstaan doet gewoon echt even pijn. Ze zei dat dit toch inderdaad bandenpijn is en zolang ik geen bloed verlies ik het eigenlijk als een heel goed teken moet zien. Ben weer gerust gesteld en als de 1e echo maandag goed is kan ik eindelijk gaan genieten. In ieder geval bedankt voor de reacties.