Uh gemiddeld iets van 1x per maand. Maar komende tijd gaan we het erg druk krijgen dus zal ons gemiddelde wel gaan stijgen.
Afhaal nooit. Uit eten op vakantie 2 weken iedere dag (halfpension) verder hooguit 1x per 2 maanden ofzo.
Afhaal bijna nooit. Vind het zonde geld. 1 keer in de paar maanden pizza omdat de kinderen dat lekker vinden. Friet bak ik zelf. Afhalen doen we wel als we op vakantie zijn. Uit eten doen we nu iets vaker dan voorheen. Meestal gaan we dan naar de griek. Of naar de mac of burger king ofzo, al kan ik dan niet uit eten noemen.
Hier eten we max 1x per week geen zelfgekookt eten. Denk 2x per maand iets laten bezorgen en 2x bij mc/kfc/pizza/pannekoeken. Friet halen we hier echt nooit af. Vind zelf bakken veel lekkerder. Heel af en toe halen we x alleen wat snacks die je in de winkel niet kan kopen zoals saterol of berenklauw.
Hahaha, werd ik ook wel een klein beetje hoor. Is begonnen nadat mijn man boodschappen is gaan doen. Die bleek nooit op de prijs te letten.
Grappig, wij eten dan redelijk vaak buiten de deur (2x per maand zonder lunch, dan vaker) afhaal doen we zelden. Ik denk echt 3x per jaar en dan meestal sushi als ik alleen ben.. Verder maak ik liever namelijk zelf pizza of bak ik zelf patat.. Ik vind het zeg maar te duur meestal voor de kwaliteit/beleving dan maak ik het liever zelf. In een restaurant vind ik de beleving naast de kwaliteit het meer de moeite waard om geld aan uut te geven. Behalve sushi dan haha
1x per week of 2 weken Nooit patat trouwens, alleen pizza, mac, KFC, spareribs, sushi, etc Tussen de 20,- en 30,-
1x per week ivm late zwemles hier. Standaard woensdagmiddag patat,pizza of chinees. Kom langs alle 3 op terugweg naar huis. Dus dat is makkelijk.
Gemiddeld 1 x in de twee weken, soms minder soms vaker. Ligt ook maar net aan hoe we er financieel voor staan op dat moment. Uit eten eigenlijk alleen met bijzondere gelegenheden. Vorige week waren we 5 jaar samen en zijn we wezen wokken met ons gezin, toevallig gisteren patat besteld.
1 x in de 2 weken afhaal zo'n beetje denk ik.. Uit eten eigenlijk geen idee kan zo ern paar maand niet om dan een paar x in een korte tijd te gaan, maar net hoe het uit komt!
1 keer in de 1 a 2 maanden, vind het veelste duur namelijk en volgens vriend kan ik lekkerder koken hahaha.
1-2 keer per week. Sowieso elke week frietjes. En 1 keer in de 2 weken bestellen we een pizza of halen we een broodje!