Vanaf Ymke haar geboorte hebben wij ervoor gekozen om haar niet te laten huilen. Het is niet bepaald een huil kindje, maar ze laat zich best wel eens horen. Als ze niet kan slapen bijvoorbeeld. Nu slaapt ze redelijk goed in, maar wordt regelmatig na een uurtje wakker, jengelt een beetje en valt weer in slaap. Ik laat dat gewoon zo, al ga ik wel naar haar toe als ze echt gaat huilen. Mijn man staat nog steeds meteen naast haar bed bij het eerste geluidje. Hoe denken jullie hierover? Zal ze minder happy zijn omdat ik haar even laat jengelen? Het is geen huilen, meer een beetje ontevreden kreetjes. Voor laten huilen zijn we echt niet, we laten haar niet overstuur gaan.
Nou dat gebeurt hier zovaak! Inderdaad ff wakker jengelen en dan slaapt ie weer in. Ik heb hem er wel eens uitgehaald en dan is ie niet te pruimen zo vervelend dus beter nog een slaapje doen.. O trouwens bij ons is het 1 op de 10 keer wel een volle broek als ie jengelt maar dat is dan altijd om 11 uur 's ochtend dus als hij om die tijd jengelt dan steek ik ff mijn neus tussen de deur om te ruiken hihi
Ik zou haar even laten jengelen, misschien doet ze dat wel half in haar slaap. Als je direct naar haar toe gaat wordt ze daar misschien juist wakker van.. Laten huilen ben ik ook niet voor, maar je hebt huilen en huilen
jengelen vind ik ook wat anders dan huilen. Demi laat ik ook rustig weleens wat jengelen, zodra ze echt gaat huilen, ga ik dr altijd wel halen of bij dr kijken.
Wij laten Eva wel jengelen, zouden we dat niet doen, dan zouden we constant bij haar bed kunnen blijven staan . Meestal geven we haar speentje zodra het overgaat in huilen (en dat is meestal heel snel).
nou ik vind dus ook dat ze gewoon even moet blijven liggen. Ik kan haar slaapritme aardig voorspellen. Ik vind het ook wel een verschil of ze nou 2 weken is of 3 maanden. Heb mijn man dit even laten lezen en hij zal het gaan proberen
Hier is het meestal zo dat als ze wakker worden het begint met lieve geluidjes, dan word het jengelen/zeuren. Meestal ga ik er dan na een minuut of 5 heen en haal ze eruit. Ik zorg er (meestal, soms ben ik te laat) wel voor dat ik er ben voordat ze echt gaan huilen. Maar omdat je zegt dat jullie dochter weer gaat slapen nadat ze gejengeld heeft, zou ik ervoor kiezen niet meteen erheen te gaan. Misschien is ze nog neit helemaal uitgerust, en kan ze niet meer verder slapen omdat ze er al uit is gehaald. Dat zou natuurlijk zonde zijn. Denk dat je gewoon goed naar je kindje moet luisteren, meestal kan je dan wel horen, of er nog geslapen gaat worden of dat ze er 'klaar' mee is
Hier wordt wel eens gejengeld als het speentje kwijt is. Dan ga ik er wel even heen om het speentje terug te geven.. Dan slaapt ze weer verder. als ik hem niet ga teruggeven, wordt het huilen en is ze echt klaarwakker.