Ik krijg bijna bij alles wat ik doe last van harde buik. Opstaan van stoel/bank, fietsen, traplopen, seks, tijdens het koken, noem maar op. Mn buik wordt dan gewoon een harde dikke gespannen bol die langzaam aan weer zachter wordt. Mn buikspieren doen ook constant zeer, alles voelt beurs aan. Heb dinsdag een controle bij de verloskundige en vraag het dan even na maar de dames hier hebben vaak ook ervaring natuurlijk.
Hier ook veel harde buiken. Ik hoef maar op te staan of ik heb er weer een. Kon geen kwaad zij m'n vk. Zolang ze niet pijnlijk of regelmatig komen.
De een heeft er meer last van dan de ander.weet wel dat er geen regelmaat in mag zitten en het moet weg gaan bij ontspanning/zitten/liggen.en dacht niet meer dan 4 of 5 per uur. Hier ook veel harde buiken en mij word vooral rust aangeraden.zeer makkelijk met een dreumes
Ik heb t nu ook sinds 2 dagen. Met alles wat ik doe: vaatwasser legen, kids optillen, traplopen , bukken: harde buiken. Aan t einde van de dag n zeurderig ongi gevoel wat na uurtje rust wel wegtrekt. BI neemt ook erg toe geen idee of t n reactie is op t verweken van de banden?
ik heb er vanaf 21 weken last van gehad, en toch een stuk of 8 a 10 per dag, bij mij was het niet zo erg want ben uiteindelijk maar 1 dag vroeger bevallen dan uitgerekend...
hier ook veel harde buiken en ookal heel wat weken. idd met opstaan en lopen of zelfs tijdens het zitten. ik mag daardoor niet zoveel meer, tillen al heel lang niet meer. las in een reactie van 1 dat die een harde buik kreeg van het optillen van een kindje, dat zou ik niet meer doen mag ik ook al tijden niet meer.
Ja dat was ik. Maar zoontje is net anderhalf en moet ik toch best vaak nog tillen. Ga toch maar eens advies vragen aan d'r gyn want heb t vrijwel hele dag door met lichamelijk activiteiten