HIer maar 1x per week, helaas kan het echt vaker. Mijn zoontje heeft een hele droge huid, en vaker in bad is de klok er op zetten dat hij exceem krijgt. Wel kop en kont wassen en de handjes een paar keer per dag
Ons kleintje gaat mee onder de douche/in bad, ik ga dan in het bad zitten (zonder water) en leg haar op mn benen, zo kan ik haar lekker wassen en met de douchekop afspoelen, als ik staand douche kan ik haar niet inzepen of haar wassen want dan wordt het zo glad dat ik bang ben dat ik haar laat glippen!! Ze vindt het heerlijk in de douche, we drogen haar dan ook af in de badkamer waar het na het douchen lekker warm is, itt haar slaapkamertje (behalve dan met dit warme weer natuurlijk) We hebben het tot nu toe om de dag gedaan, maar vooral ook omdat ze enorme vieze poepluiers had, waar de poep er bij haar ruggetje uit kwam Het voelt en ruikt ook wel lekker fris als we dr enorme bos met haar gewassen hebben!
Wij doen Amy eigenlijk sinds ze geboren is om de dag in bad.Alleen als ze een onwijse poepluier heeft dan doen we haar vaker in bad. Meestal doen we haar s'avonds in bad.En een enkele keer s'ochtends als dat beter uit komt.
Hier gaat ons dochtertje 2 keer in de week in bad. De rest van de avonden was ik haar met een washandje. Ik vindt het zonde van het water om haar elke dag in bad te doen.
Om de dag en met dit warme weer elke dag. En elke dag 's ochtends met een washandje haar gezicht, billen, handjes en voetjes. Nu met dit warme weer elke dag, maar om de dag met Zwitsal. De andere dag gewoon water.
We proberen elke dag, dan gaat hij in de Tummy Tub. Vind hij heerlijk. Ligt hij als een soort boeddha op de rand. Maar komt het een dagje niet uit dan doe ik het of niet, of gewoon ff met water, een washandje en een beetje top-to-toe wash erop. ff insoppen en afspoelen en klaar!
Mee eens, verspilling. Dat overdreven douche gedrag heeft mijn huid in elk geval verpest kan nergens meer tegen(eczeem, droog en allergisch voor parfum). Ik lees ook dat mensen hun kindje elke dag in bad doen en daarna insmeren met olie, Ik hoop maar dat het goed gaat. Hier gaat Isabella 3 keer per week en de rest wassen we haar. Elke ochtend en avond met washandje. Geen zeep.
hier altijd onder de douche samen met mama eens in de vier dagen... maar hij wordt daarnaast ook elke ochtend schoongewassen met een zwitsalwashandje. ben niet zon voorstander van vaak in bad/ douchen ivm veel huidallergieen in de familie.
2 à 3 keer in de week omdat ze een droge huid heeft, de andere dagen fris ik haar lekker op met een washandje.
degene die bedacht heeft dat babies niet zweten mag kennis komen maken met mijn zoons. allebei zweten ze al vanaf dag 1 als het maar een tikje te warm is en het zijn zeer warmbloedige kindjes (bijv. nooit met kruik geslapen, geboren in de winter) ze gaan elke dag in bad om het zweet lekker weg te wassen en ook al ligt de jongste in de wagen, wipper of box: vies worden krijgt hij prima voor elkaar. ook voor zijn eczeem is een dagelijks badje lekker, omdat de badolie goed werkt.
Layla gaat hier om de dag in bad, en ze word elke ochtend met een goedemorgen washandje van zwitsal gewassen.
Yelena kan nu al dik een maandje zitten en daarom is het badderen een stuk gemakkelijker geworden! Ik heb namelijk een groot hoekbad en daar laat ik een laagje water van 10 cm in lopen en dan zet ik haar lekker daar in. Vindt ze heerlijk die bewegingsvrijheid en lekker spelen. En ondertussen mama die je haartjes wast Geen gedoe met dat ze het niet wil. Ik ga haar babybadje opruimen want ik vond het zelf ook erg onhandig. Als ze heel klein zijn is het natuurlijk een uitkomst maar nu niet meer.
Hier ook meestal om de dag mee onder de douche. Ik doe het bewust niet dagelijks, omdat Jasmine erg veel last heeft van een droog huidje.
Mijn dochter ging eerst 2 à 3x in de week in bad, omdat ze een droog huidje heeft. Na haar vervelling gaat het al een stuk beter en nu gaat ze om de dag. Maar niet altijd met zeep en vaak gaat ze alleen eventjes mee onder de douche. Dan slaapt ze beter .
om de dag in bad of tummy en elke dag dat hij niet doucht wordt hij gewassen. dochter gaat elke dag maar is ook echt nodig
Hier op de oneven dagen... De ene keer mee onder de douche met papa of mama en de andere keer in de Tummytub. Elke dag in bad is volgens onze KV ook niet echt verstandig in verband met uitdroging van het huidje...