Ok. Erg bedankt want dan denk ik bij de laatste fles o jee ze heb nog niet gepoept.. En ik wil natuurlijk niet dat ze heel erg last van d'r buik krijgt.. Misschien iets te overbezorgd hihi..
Mijn dochter is een maand jonger dan jouw kindje.. Slaapt je kindje na de laatste fles snel.. Of is het dan soms huilen als je je kindje in bed legt..??
De twee maanden 1* per twee weken daarna naar 1 keer per week. En nu soms al twee keer per week. Met 4 maanden. Denk dat ieder kindje anders is dus zou me niet zo'n zorgen maken. Zolang ze tevreden zijn en nergens last van hebben
Ik heb begrepen dat 1 keer per dag bij flesvoeding best normaal is. Zo gaat het hier nu ook meestal. Heel soms slaat ze een dagje over, (zoals nu heeft ze veel gespuugd de afgelopen dag) dan is er ook niet zoveel binnengekomen. Toen ik nog borstvoeding gaf was het wel echt meer. Meestal zo'n 4 poepluiers (lees spuitluiers) per dag toen. Ik hoorde van het cb. dat bij flesvoeding een kindje 4 dagen niet hoeft te poepen dan pas is er sprake van een beetje 'verstopping'.
Toen mijn zoontje nog alleen flesvoeding kreeg poepte hij altijd 1x per dag. Standaard 's morgens net voor of tijdens de eerste fles. Nu hij bijvoeding krijgt soms wel 2 of 3 x per dag. Maar ook meestal op gezette tijden.
volgens mij heeft dat ook met de leeftijd te maken. De eerste tijd (wel op bv, met kv weet ik het niet) bij elke luier wel een "vlek" of meer en nu mijn dochtertje 7,5 maand is ongeveer 1 per dag. En verder zijn babies net als volwassenen heel verschillend. De een poept een paar keer per dag en de andere een paar keer per week. Zolang je er geen last van hebt is het oké.