Ik stofzuig iedere dag (op mijn vrije dag 2x ) en dweilen doet de schoonmaakster iedere week ( beneden en boven) en ik zelf meestal nog even op de donderdagen dat ik vrij ben ( alleen beneden)
Geen huisdieren, bovenwoning en allebei aan het werk: stofzuigen 1x per week, keertje extra mocht het nodig zijn. Dweilen, ehm, eerlijk? geen commentaar.
Iedere dag, want we hebben katten. Mijn vriend draait zijn shaggies binnen en dat wordt ook altijd een bende dus ik blijf aan de gang.
Stofzuigen, als het nodig is.. vaak 1x in de 2 dagen.. Dweilen, meestal 1x in de week, in ieder geval niet vaker..
Wij hebben drie katten en dat geeft me toch een stofvlokken en haren, bah. Maar toch stofzuig ik maar een paar keer per week, ik heb het gewoon zo druk :S. Of ik ben te chaotisch, dat kan ook . Ik probeer het wel vaker te doen en straks als de kleine over de grond gaat schuiven/kruipen/zitten dan gaat er elke dag gestofzuigd en gedweild worden, dan verschuiven de prioriteiten ook gewoon. Nu vind ik andere dingen belangrijker. Over dweilen gesproken, waar dweilen jullie mee? Ik heb zo'n zelfuitwringbaar geval van de blokker maar daar ben ik niet echt fan van. Ik vind het een vies ding. Daarnaast heb ik een stok waar je zo'n lap aan moet bevestigen, een soort swiffer, en die dweilt wel fijn maar dan moet ik steeds met mijn handen in het sop om dat ding uit te wringen.
geen huisdieren, maar wel zeker 2 keer per dag stofzuigen (met dit weer,met het van buiten naar binnen lopen steeds, al zie je niet echt veel vuil) en dweilen eerst elke dag, nu minder omdta we met mooi weer toch altijd buiten in de tuin zitten maar ongeveer om de dag of 1 keer in de 3 dagen..
Ik heb er een van Leifheit. Je kan er de vloer heel erg makkelijk schoonmaken. En je kan die lap eraf afhalen en dan was ik hem direct na gebruik mee met de 60 graden wasjes
ik dweil elke avond. ik stofzuig nooit, ik kan er niet tegen krijg het er strontbenauwd van. mijn vriend stofzuigd 1 maal per week de trap. al de andere vloeren dweil ik met een natte doek. beneden dagelijks en boven 1 maal per week en als er veel zand ligt vaker.
ratatosk@ ik dweil met een vaatdoekje.(zo heb ik elke dag een schoon doekje) ik kruip op mijn knieén de hele benedenverdieping rond elke avond. omdat ik niet stofzuig is dit voor mij de manier om al het vuil weg te halen. ik ben slechtziend en op deze manier "inspecteer" ik elke avond of alles nog veilig is voor de kleine en er geen dingen op de grond of ergens onder liggen die gevaarlijk zijn.
Stofzuigen iedere dag, soms wel 2 x per dag. Heb hier 2 honden en een kruipend kind. Dweilen eens in de week; hebben een strizovloer, dus dat is schrobben, een hels karwei. Manlief vindt het vaak ook dwangmatig, omdat ik de ochtend start met een stofzuiger in m'n hand.. Maar daarna kan Jayden wel meteen kruipen over de vloer. Tis hier altijd schoon. 's Avonds ga ik vaak nog ff met de franse slag door de woonkamer heen.
ik stofzuig om de 2 dage.. puur vanwege mijn rug.. toen mijn rug niet zo dwars aan het doen was als nu, iedere dag en dweilen er dan achterna.. de dagen ertussen pak ik de veger.
Ik zuig 2 tot 3 x per dag. Sochtends grondig, en dan vaak nog 1 a 2 x snel op plekken waar wat ligt. (hondenhaar, kruimels van eten bij de kinderstoel etc) Dweilen 2 tot 3 x per week. We hebben een hond die redelijk verhaart zo nu en dan. Dragen geen schoenen binnen dus echt vies wordt het niet.
Stofzuigen....elke dag??? Pfff ik moet er niet aan denken op het moment. Ik stofzuig om de 2 dagen. Dweilen (alleen de keuken ) elk weekend. De rest dweil ik 1x in de maand aangezien we een houten vloer hebben, die niet te vaak gedweild mag worden (uiteraard bij vieze vlekken wel een vochtige doek erover).
Jemig de pemig zeg. Waar halen jullie de tijd vandaan? Ik houd het er maar op dat dit (vooral) een topic is voor schoonmaakverslaafden. Ik persoonlijk heb er een broertje dood aan.
Wauw wat stofzuigen en dweilen jullie veel Ik begin me gewoon een beetje te schamen met m'n 1x per week stofzuigen en dweilen en tussendoor een keer met de bezem erdoorheen
Als ik hier maar 1 x stofzuig in de week, dan ziet het er echt niet uit.... als ik het maar 1 x per dag doe ('s ochtends, omdat we bijv de hele dag weg zijn) vind ik het er 's avonds al niet meer uit zien. Maaaar, wij hebben een bijna zwarte vloer en moet zeggen; dat doe ik nooit meer haha! (heb ook nog lichte smetvrees trouwens..)