Haai meiden, Wat spannend allemaal he dat zwanger zijn! Ik heb sinds een dag of 5 steeds buikpijn. Zo rond mijn navel en net daar onder. Herkent iemand dit? Maak me meteen zorgen.( Is misschien niet reeel maar dat zullen de hormonen dan wel weer zijn!!) ingewikkeld hoor allemaal! Ben 7 weken zwanger! Kunje voor zo iets ook de verloskundige bellen? (ben er nog nooit geweest! heb al wel een afspraak voor 28 december) groetjes Ella
Hallo Ella, Volgens mij niks om je zorgen over te maken hoor. Ik voel ook steeds van die menstruatieachtige krampen of andere buikpijn. Ik heb nu twee dagen niks meer gevoeld, dus maak me daar nu weer druk om, haha. Gewoon lekker genieten!
Hey Ella, Ik heb ook constant buikpijn en rugpijn, net zoals ik ongi ben. Heb al veel reacties gelezen dat dit het hele 1ste trimester kan aanhouden. Dus probeer ik me daar niet te ongerust om te maken 8)
hoi, ik heb daar ook last van en bij mij zijn t mn darmen. soms ook opgezette buik en t rommelt en een kramperig gevoel,t werd erger toen ik 4wk zwanger was,nu ben ik 9wk en nu ik oplet met koffie en kruiden gaat t wel beter.
Hier ook darmklachten!! Word er gek van... maar tis voor een goed doel! Verder behalve dat en de hele dag in slaapstand weinig last.
Dames allereerst van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap!! wat de buikpijn betreft is heel normaal, er gebeurd nu en moet nog heel veel gebeuren in je lichaam, zoals groeien van je baarmoeder. Heel veel geluk met jullie zwangerschap