Hier de nanny care.. Elke ouder zou dr 1 moeten hebben.. Rosalie heeft een hersenbloeding gehad dus stopte ook met ademen. Het voordeel van de nanny vind ik dat je hem mee kan nemen als ze gaat logeren. Met een matras doe je dat niet zo snel..Enne de verzekring heeft hem vergoed!
ik heb ook een purflo en ben er zooooo blij mee! Ben gewoon altijd wel gerust! Ik ga ook vaak kijken en heb een babyfoon met camera. Bij mijn ouders een gewoon matras en alleen babyfoon met geluid, nou ik zit niet rustig dan!
Ik was van plan een gewoon (en dus voordeliger) matrasje te kopen. Tot iets meer dan een maand geleden het kindje van vrienden bij ons thuis met een ademstilstand is gevonden... Al helemaal grauw en bleek heb ik nog gereanimeerd tot ambulances en helicopter er waren. Het heeft niet meer mogen baten: 2 dagen later is hij van alle apparatuur afgehaald, hij was hersendood. Er is geen achterliggende oorzaak gevonden en dan wordt de diagnose: wiegedood. Ik ben van nature een ontzettend onbezorgd iemand, maar dit heeft wel degelijk wat veranderd! Ik kijk nu toch ook naar de aerosleep en overweeg een ademsensor voor onder het matras. Hopelijk zal ik na heel veel jaren kunnen zeggen dat de veiligheidsmaatregelen die ik heb genomen onnodig zijn geweest!
Ik gebruik ook niets aan veiligheidsmaatregelen. Zelfs geen babyfoon. We laten de deur naar boven gewoon open staan. Maar Tijn was ook al snel heel sterk. Dus ik ben niet zo bang dat hij ineens klem zit en zichzelf neit kan redden.
Wij hebben een aerosleep matras en matrasbeschermer. En natuurlijk een babyfoon. Ze heeft ook een wiegedoodtest gehad.
Aerosleep matras ( wat overigens niet zo root is als een echt matras hoor. denk dat sommigen dat denken) aerosleephoejes en Velluxdekentjes en natuurlijk de babyfoon. En ik vind dat je ieder in hun waarde moet laten of ze dat nu willen of niet. Ik ben iig een moeder die blij is met de hele mikmak, omdat het anders best eens heel vervelend voor ons meisje had af kunnen lopen. Dus lang leve alles!
Wij hebben de aerosleep... en blij toe, vond sasha vanochtend op dr buik (wel met dr gezichtje naar 1 kant)
Wij gebruikten bij mijn dochter een aerosleep matrasje en ook van die lakentjes met gaatjes. Gaf ons een veilig idee.
Hier een babyphone, aerosleepmatras (Elegance, dus de complete serie), luchtdoorlatende lakentjes + dekentjes. En hier komt van de week nog een SafeSleep bij ook... Liever teveel voorzorgsmaatregelen en dat ze onnodig blijken te zijn, dan mijn kindje door ongelukkig toeval dood aan treffen.
Om die reden ben ik dus blij met Purflo. Samantha slaapt al maanden op haar buik, en begon daarmee toen ze nog niet eens terug kon rollen.