Ik ben op ongeveer 25 minuten rijden met de auto bij hem vandaan en bij mijn vriend varieert 't. Maar mijn zusje werkt op 't kdv waar Milan zit, dus als er iets gebeurt is zij altijd in de buurt!
Wij zitten ongeveer op 15 minuten fietsafstand bij zijn KDV vandaan. Dat is prima We hebben wel eens over gedacht om te verhuizen naar een dorp buiten de stad, maar dan zouden we inderdaad veel verder van zijn KDV vandaan zitten (er vanuit gaande dat hij naar een KDV in het dorp zou gaan). Dat lijkt mij ook niet zo'n prettig idee. Zeker als er een lange file staat (in het geval van de auto) of als bijvoorbeeld de treinen opeens niet rijden. Daar moest ik ook afgelopen winter aan denken; wat nou als je als ouder ergens strandt? Wij hebben geen familie in de buurt wonen. Nu is er vast wel een buur op te trommelen, maar in het mogelijke dorp waar we zouden gaan wonen kennen we nog helemaal niemand. Naja, dat komt vast uiteindelijk allemaal wel goed Maar ik heb er inderdaad wel eens bij stil gestaan.
Mijn man zit door heel Nederland met zijn werk en ik werk op 15-20 minuten rijden van het kdv. Mijn broer en schoonzus wonen bijna naast het kdv, dus ik heb hen opgegeven als noodadres.
Ik zit ongeveer 30 minuten van het kdv vandaan. Manlief varieert.. van 5 minuten als hij thuis werkt tot 3 uur als hij Brussel zit... Dat verschilt per dag. Als hij 'ver' van huis is dan weet ik dat wel altijd (just in case)
Ik 20 minuten fietsen op kantoordagen, maar regelmatig moet ik op pad en dat kan overal in het land zijn. Maar mijn man is er met 10 minuten fietsen. Vind het ideaal hoor! Alhoewel ik ook niet voor elk wissewasje gebeld hoef te worden dat ik haar op moet halen. Zo heeft ze zich 2 keer een bloedneus gevallen ("lekker" ondernemend...) en dan bellen ze gelukkig niet meteen maar maken een inschatting of het ernstig is of niet.
Ik werk op ca. 20 kilometer afstand. Indien het noodzakelijk is kan ik binnen ca. 15 minuten bij Jasmine zijn om haar op te halen. Is in het afgelopen jaar gelukkig nog niet nodig geweest.