Hier ook ontzettend veel bloedverlies, en eigenlijk had ik ook naar het zkh gemoeten. (ware het niet dat de vrouw aan de telefoon de situatie vreselijk onderschatte en me niet liet komen) Ik heb trouwens ook urenlang echt weeën gehad, niks menstruatie. Ik was 16 weken zwanger.
De eerste miskraam was de heftigste, hoewel het minst lang in de zwangerschap Ik heb 4 weken gewacht op het loskomen van het vruchtje, maar het kwam maar niet. De bloeding was niet veel ineens, maar veel 4 weken lang heftig. Ik kon er op een gegeven moment niet meer tegen en werd angstig op den duur. Pijn was er niet. Bij de andere miskramen kwam het vruchtje ook niet los, maar nu veel minder bloedverlies en weer geen pijn. Deze miskramen waren veel "makkelijker" te ondergaan.
De eerste was ook hier het heftigst. Veel bloed en krampen die op weeën leken. De tweede verliep "beter". Wel veel bloed, maar bijna geen pijn.