Ik had s morgens getest, toen was mijn vriend naar zijn werk. Ik had eigenlijk niet echt verwacht dat er een stip zou komen te staan, maar jawel!!! Zwanger! Ik had de test ingepakt en aan mijn vriend gegeven toen hij thuis kwam van zijn werk. Hij maakte t kadootje open en vroeg 'wat is dit nu weer?' Hij had geen flauw idee dat t een test was Dus ik zei 'Je word papa' Fantastisch... K heb wel gelachen hoor
Ik heb de test gedaan, en mijn vriend zat tv te kijken. Beide hadden we zoiets, leuk, maar het is toch niet raak!! Tot dat ik dus met de test terug kwam en liet zien....... het is gewoon raak!!!! we konden het allebei de hele dag niet geloven.
Bij ons eerste kindje was mijn vriend erbij toen ik testte. Bij deze zwangerschap had ik stiekem getest toen hij aan het werken was. Ik had een foto van de positieve test gemaakt en in blauw/roze tekst erbij gezet "Je wordt weer papa!" en deze foto met tekst als achtergrond op het buroblad van de computer gezet. Toen hij thuiskwam zette hij de pc aan en hij zag ineens die achtergrond! Hij was super verrast!
Bij onze eerste was ik door de pil heen zwanger.. na veel getreuzel heb ik in mijn pauze een test gedaan, maar die was negatief. Heb hier toen wel met vriendlief over gepraat. Een paar dagen later toch maar naar de ha. Het grappige was, dat we toen bij de zelfde winkel werkten (alleen een ander filiaal) en dat hij dus bij mij in de winkel kwam vervangen.. Dus toen ik bij de dokter vandaan kwam, heb ik in de trein gebeld, en toen kon hij dus niet ff afwachten tot ik er was Hij was wel erg trots! Bij een tweede wil ik ook wel graag een test inpakken denk ik (omdat we hier nu bewust voor hebben gekozen en aan de slag zijn gegaan)
Mijn lief had me van te voren al gewaarschuwd dat ik het niet moest wagen om zonder hem te testen Hij wilde, heel begrijpelijk, ook bij dat mooie moment zijn. (had zelf de test ook niet alleen willen doen) Ik heb dus over het staafje gepiest, maar durfde niet te kijken, ben met de test in mijn handen, met mijn ogen dicht naar boven gerend en heb hem de test in zijn handen gedrukt. Heel lang en met een heel ernstig hoofd bekeek hij de test, en pas toen ik met een benauwd stemmetje vroeg:"Hij is negatief hè?" Zei hij:"Meid, je bent zo zwanger als een kanon!" Daarna heb ik trillend als een rietje tegen hem aan gelegen De laatste keer hebben we de test in ons vakantiehuisje op Ameland gedaan, weer moest hij eerst kijken...
ook wij hebben de test samen gedaan. Dit wilde mijn man graag! Ik was als eerste wakker, heb over 2 tests heen geplast en de timer op 3 min gezet. Samen in de slaapkamer heel stil zitten wachten en toen het alarm afging samen heel stil naar de badkamer gelopen.
klopt hoor niki maar die link teminste die ik vond was meer over de hele familie dees maar je hebt helemaal gelijk
Toen ik ging testen kon ik echt niet wachten. Ik had me test bij een drogist gehaald en daarachter kan je onder de zonnebank. Toen me vriend onder de zonnebank lag had ik getest en die was dus positief! Ik gelijk naar hem toe rennen en de test laten zien terwijl hij eronder lag
Ik vind dat je dat samen moet doen, het is iets van ons tweeën en ik vind het persoonlijk raar om het in mijn eentje te doen, zoiets wil je toch gelijk delen!?!
Ik had zelf de test gedaan en het test resultaat daarna aan me vriend laten zien. Wilde hem niet blij maken met een eventuele dooie mus.
Ik deed de test alleen omdat ik er eigenlijk toen vanuit ging dat hij toch niet positief zou zijn. Ineens stond er ZWANGER!! Het was zat avond , ik kwam onder de douche vandaan en m'n lief zat beneden niets vermoedend tv te kijken. Ik heb nog een keer diep gezucht en ben naar beneden gedaan en zei: Oogjes dicht.... Hij verwachte (denk ik) een spannend lingerie-setje , maar ipv daarvan had ik kleine babyslofjes op z'n been gezet. Toen hij z'n ogen opendeed schrok hij wel, maar was enorm blij! Heb daarna de test laten zien en de volgende ochtend ..omdat we het beiden nog niet konden geloven...hem samen opnieuw gedaan Helaas is het een mk geworden uiteindelijk... Volgende keer (hoop dat ie snel komt!!) Geef ik hem het boekje van Kluun cadeau (Help, ik heb m'n vrouw zwanger gemaakt) Mirre
Ook die dooie mus heb ik met hem gedeeld, dat hoort erbij toch, je doet die test niet zomaar, ik heb niet elke maand een test gedaan namelijk, alleen als ik echt het gevoel had dat ik weleens zwanger kon zijn, ik denk dat ik in totaal hooguit twee keer een test voor niets hebt gedaan ofzo!!!
we hebben de test samen gedaan. maar als ik hem alleen had gedaan had ik op mijn buik willen schrijven hoi papa misschien bij de volgende nog
@ Karina, ik kan wel begrijpen dat sommige mensen een dooie mus met hun partner delen. En dat lijkt me ook heel pijnlijk Gelukkig is het bij mij niet zo gelopen. Heeft wel even geduurd voordat ik een zwangerschaptest had gedaan.
Voor ons niet zo pijnlijk hoor, gewoon op naar de volgende ronde , ik ben met alle drie mijn zwangerschappen niet zo heel obsessief bezig geweest, als het komt, dan komt het, zo dachten wij erover!!!
Ik heb hem gewoon de test gegeven, toen wilde hij het niet geloven. Dus heb de test een paar dagen later weer onder zijn neus gedrukt en toen wilde hij het wel geloven.
ik doe de test denk ik alleen als ik m doe en als ik dan zwanger ben wil ik hem een rompertje cadeau geven met de tekst : mijn papa is de liefste denk dat zijn ogen dan uit zijn kop vallen, hahaa
Bij de eerste hebben we samen getest, mijn man bekeek de test als eerste. Bij de tweede weer samen getest, ik bekeek de test als eerste (helaas en miskraam). ik zou wel alleen willen testen om hem echt te kunnen verrassen, maar hij wil er per se bij zijn. Bovendien wil ik het helemaal anders doen dan voorheen, beetje bijgeloof dat het dan niet mis zal gaan. Of juist precies hetzelfde als bij mijn dochter, want dat heeft al eens geluk gebracht!! Ach, en we worden samen zwanger, dus doen we dit ook samen. vind het ook wel iets hebben om dit moment samen te delen... Het staat van beide keren nog op mijn netvlies.