hoelang vloeien na de bevallig

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door cecile, 6 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cecile

    cecile Lid

    3 sep 2007
    62
    0
    0
    verpleegkundige
    Delfzijl
    Hallo allemaal,

    Ik ben twee week geleden bevallen van onze tweede zoon. Nou heb ik een vraag over het vloeien. Ik vloeide na enkele dagen al heel weinig en dacht dat het na een week afgelopen was. Maar sinds die tijd, heb ik regelmatig momenten dat ik plotseling van niet vloeien,best heftig vloei.
    Wie herkend diten hoelang kan dit op dezemanier doorgaan?
     
  2. mandy1

    mandy1 VIP lid

    31 jan 2007
    6.881
    1
    0
    restaurantmedewerkster
    baarn
    dit kan zeker 6 weken duren zei de kraamhulp tegen mij. ik had het 3 weken toen werd ik helaas al weer ongesteld.
     
  3. mama 1984

    mama 1984 Fanatiek lid

    20 apr 2007
    3.151
    0
    36
    Ja dit kan wel tot 6 weken duren.
    Dit komt ''vaak'' doordat je zelf al weer iets meer gaat doen zoals onderanderen lopen. Daardoor kan het namelijk af en toe erger worden.
    Hou het wel goed in de gaten, het mag niet ''te''erg worden.
    Als je erg vloeid en het stinkt ook nog eens heel erg (alsof er iets ontstoken is) dan zou ik je verloskundige nog even bellen.
     
  4. MariekeV

    MariekeV Fanatiek lid

    28 mei 2007
    1.189
    0
    0
    Ambulant Jongerenwerker /jeugd hulp verlener.
    Stockholm
    Ik vloeide regelrecht mijn eerste menstruatie in na ongeveer 7 weken... Goh wat was ik die maandverbanden zat! Het kan dus wel eventjes duren... ;)
     
  5. vosje2000

    vosje2000 Fanatiek lid

    28 mei 2007
    3.777
    1
    0
    Thuismama en vrijwilligster voor diverse organisat
    Ik vloei nu ook al 6 weken.
    Woensdag controle gehad, maar op de echo was nog een stuk(je) placenta te zien, die ze over het hoofd hebben gezien met de KS.
    Gisteren dus een na-curretage gehad en nu moet het binnen 3 weken over zijn.

    Ben het nu ook wel zat hoor!
    Helemaal met dit warme weer.
     
  6. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    2 jun 2007
    4.319
    37
    48
    ede
    bij mij is het nu zo goed als over.(alyssa is nu ruim 5 weken) ik gebruik nu alleen nog inlegkruisjes en heb mn strings weer aan (yes yes). ik was het ook helemaal zat dat maandverband, vooral met het warme weer van de afgelopen dagen.
    liefs doris
     

Deel Deze Pagina