Hoe werkt dat nu precies met die verzekeringen.. Ik heb eergister een aanrijding gehad , een brommer kwam van rechts ik zag hem niet omdat een bus het zicht blokkeerde.. Ik reed hem dus in feite aan. Nu had hij gelukkig een grote plastic bak achterop , en heeft die zijn val gebroken , hij had verder wat pijn in zn bil maar verder was hij oke , ik ook. Nu kwam hij net aan de deur , de schade is alsnog 400 euro , voorvork kapot verbogen , geen idee , stuk. Nu gaat hij de formuliertjes invullen , brengt hij ze hierheen (kan mijne zo gauw niet vinden) dan vul ik de rest in , en dan? moet ik dan ook nog de verzekering bellen? Bellen zij mij? Ik heb geen idee hoe dit allemaal werkt heb nog nooit een aanrijding gehad verder. Flink balen natuurlijk.. mijn auto is niet belangrijk (word in beslag genomen door schuldsanering) maar die man en zijn brommertje , dat vind ik wel erg.
Jij moet je verzekering bellen zsm. Weet natuurlijk niet hoe je verzekerd bent. Anders kan je misschien proberen het zo af te handelen. Omdat je anders zakt met je noclaime korting. Dus dan moet je meer per maand betalen. Succes
ik weet het niet hoor... maar ik denk dat als je in de schuldsanering zit dat je dan niet even 400 euro kan missen... ts gewoon de formulieren invullen en ondertekenen (allebei) en vergeet de achterkant niet! Daarna naar allebei de verzekeringsmaatschappijen opsturen en dan wordt het geregeld!
Hehe inderdaad , hij had het ook al over onderling oplossen als t niet veel was , maar dat gaat niet op. Ik heb gister geprobeerd de verzekering te bellen , waren niet meer open >.< Debby , bedankt ben benieuwd , hoop voor hem dat t vergoed word. Mn noclaim is ook niet interessant overigens , gezien ik toch mn auto kwijt raak.. vind ik het belangrijker dat meneer zijn schade kan laten repareren.
Erg vervelend allemaal. Maar je moet inderdaad je verzekering bellen en het schadeformulier invullen en opsturen naar de verzekering. Dan word er contact opgenomen tussen beide verzekeringen. En als het goed is regelen ze het onderling. Maar het hangt er wel vanaf hoe je verzekerd bent. Ben je all risk verzekerd dan betaald de verzekering maar ga je wel in premie omhoog. Ik weet niet precies hoe het zit als je niet all risk verzekerd bent maar volgens mij betalen ze dan niet alles, maar heb je een eigen risico. Maar dat kun je altijd na lezen in de polisvoorwaarden. Maar zorg er voor dat je verzekering zo snel mogelijk op de hoogte is en die kan je ook altijd nog advies geven. Succes!
als je niet all risk verzekerd bent wordt alleen de schade aan de tegenpartij (indien jij aansprakelijk bent) vergoedt en niet je eigen schade. Maar ts zei al dat dat niet erg is.
Je moet samen het schadeformulier invullen. Alleen tekenen als je het eens bent met wat er op het papier ingevuld is. Het ene deel gaat naar zijn verzekering en het andere deel naar jouw verzekering. De verzekeringen nemen onderling contact op en kijken naar de schuldvraag. Als jij als schuldige bevonden wordt, zal jouw verzekering de schade vergoeden van de tegenpartij. Je gaat dan wel per maand wat hoger meer premie betalen, omdat je een trede daalt in je no-claim. Jouw schade zal dan niet vergoed worden of je moet all-risk verzekerd zijn. Succes!
Bedankt voor de reacties! Het is nu wat duidelijker. Ik sloeg af , hij ging rechtdoor.. ik ben de schuldige (helaas) dus ben blij te horen dat het opgelost word voor hem Dit topic mag wat mij betreft dicht , nogmaals bedankt.