Gistermiddag om 3 uur 2e Pfizer gekregen. Kreeg rond 7 uur pijn in m'n arm en de hele avond licht in m'n hoofd gevoeld. Nu nog alleen beetje last van m'n arm. Minder heftig dan de vorige keer gelukkig.
24 uur na de prik. Hoofdpijn en spierpijn, net zoals bij de eerste prik. Paracetamol naar binnen en beetje rustig aan doen vandaag.
Hier een beroerde nacht achter de rug. Nog steeds koorts en hoofdpijn/ misselijk. Had dit serieus niet verwacht, blijkbaar heb ik nog steeds een jong immuunsysteem . Dacht nl dat het met name de jongere generatie was die bijwerkingen krijgt. ( Bouwjaar 75 )
Dinsdagochtend 2e prik Pfizer gehad. Pas aan het eind van de middag begon ik wat last van mijn armvte krijgen. Vorige keer was dat eerder. Vandaag voelt de prikplek alleen nog wat pijnlijk als ik erop druk, niet meer met bewegen. Verder nergens last van gehad.
Maandag 2e Pfizer vaccin gehad. Dinsdag was ik niet heel lekker, maar zoontje had ‘s nachts koorts gekregen en hoestte en wilde de hele nacht alleen maar tegen me aanliggen. Dus dat weet ik ook aan de beroerde nacht. Had lichte hoofdpijn en een verkoudheidsgevoel. Sinds gisterochtend alleen ook 4 enorm jeukende galbulten op mijn bovenbenen en -arm. De bulten zelf zijn hard, gelig en knikkergrootte, maar er zit om allemaal een rode vlek van zo’n 8cm. Heb vandaag maar antihistamine gekocht en blijf smeren met Prrrikweg en heb mijn nagels maar kort geknipt. Hoop dat het gauw wegtrekt, geen gezicht en ik word gek van de jeuk! Iemand anders die dit herkent en misschien nog tips heeft? Ik heb trouwens ook een melding gedaan bij het Lareb.
Kan ook een reactie zijn op insecten. Toevallig heb ik al 3 dagen galbulten. Begon met 1 nu inmiddels 5. Ook dik en een beetje warm. Jeukt ook flink. Maar je kunt het inderdaad even melden. Ik ben 12 dagen geleden gevaccineerd dus ik link mijn bulten er niet meer aan.
Klopt hoor, zou ook kunnen. Ik ben echter alleen maar thuis geweest met zoontje ivm afwachten van testuitslag en in huis hebben we overal horren en heb ik geen muggen of andere insecten gezien. Dus dat leek me niet heel waarschijnlijk.
Gisteravond was de koorts gelukkig weer weg en zakte daarmee ook de misselijkheid, waardoor ik weer iets kon eten. Ik was hierop voorbereid, dat ik last van bijwerkingen kon krijgen, maar het is me toch vies tegengevallen. Nu voel ik me nog wat zweverig en ben erg moe. En eerlijk, er wordt gesproken over een eventuele 3e vaccinatie, maar denk dat ik die echt aan me voorbij laat gaan. Wat een rottige vaccinatie was dit, ik durf het niet meer aan.
Ik heb totaal geen klachten gehad. Wel 6 a 7 mensen die toen van hun stukje gingen in de ruimte waar we naderhand moesten wachten, toen kreeg ik wel even kriebels. Maar zij bleken door stress, warme benauwde dag icm niet eten eigenlijk gewoon ff out te gaan. Manlief had maar één Pfizer nodig en is echt ziek geweest. Buurvrouw verderop 2e prik Pfizer en is de volgende dag nog op de spoed in het ziekenhuis geweest zo slecht werd het. Andere buurvrouw 60+ helemaal geen klachten van Pfizer.
Ongeveer 12uur na de prik begon ik hoofdpijn en spierpijn te krijgen. Dat was de volgende dag (24u na de prik) op zijn ‘heftigst’ en voelde ik me niet zo lekker. Ik wou graag even mijn bed in zeg maar. Vanmorgen (48u na de prik) nergens meer last van
Ik ben voorzichtig positief; gisteren om 17.15 pfizer nr.2 gehad en op een wat gevoelige plek op mijn arm en heel slecht geslapen, lijkt het goed te gaan.
Gister gevaccineerd (Pfizer). Mijn arm doet enorm veel zeer, vanaf mijn pols tot mijn nek. Ik kan hem ook niet optillen. Hopelijk wordt het snel beter. Moet ook elk uur plassen trouwens. Werd verkouden wakker vanmorgen, zal toeval zijn gok ik
Net de tweede gezet. Ik voelde het wel direct erin stromen en zware arm. Vorige keer 2,5 dag spierpijn en blauwe plek 2 weken … maar goed had ik met kinkhoest vaccin ook dus ik denk dat ik daar gevoelig voor ben..
Ik heb donderdag mijn 2e vaccinatie gehad (Pfizer). Arm voelde ik pas in de loop van de nacht en gisteren. Gistermiddag alleen maar even heel heel moe, zo’n 24 uur na de prik. Nu alles weer goed. Geen hoofdpijn of andere klachten gehad.