Hoi Dames, Wij zijn nog niet heel lang bezig maar ligt het aan mij of is iedereen zwanger of net bevallen van een baby??! Ik zie en lees overal: Zwanger! Ik probeer me er zo min mogelijk mee bezig te houden en echt haast hebben we niet. Maar wanneer ik weer hoor dat iemand zwanger is, betrap ik mezelf erop dat ik toch een beetje jaloers ben. En zelfs een beetje gefrustreerd wanneer zij niet zo'n gezonde lifestyle hebben. *schaam schaam* Je kunt het allemaal natuurlijk niet met elkaar vergelijken en ik heb ook niet echt te klagen. Maar wilde het toch even kwijt en hoopte stiekem dat ik niet de enige ben. Liefs, Groenige-leaf
Nee hoor. Dat is heel normaal volgens mij. Beetje hetzelfde als dat je een andere auto koopt en je dezelfde ook ineens overal ziet, haha. Dat wordt vanzelf minder, tenminste, dat was bij mij zo.
Vandaag in ronde 19 :x beland dus ik snap je helemaal. Ook al ben je niet lang bezig en ook al heb je al kids, t verlangen is zo groot dat er gevoelens bij komen die je niet in de hand hebt. Een vriendin is pas bevallen en eentje net zwanger dus ermee bezig zijn kan ik niet ontwijken. Natuurlijk ben ik erg blij voor ze en doe ik normaal met alles mee, maar ik vraag me steeds vaker af, wanneer ik???
Ik ben zwanger, maar ook mij valt het op dat er heel veel zwangeren zijn! Overal waar ik kom, zie ik behoorlijk wat zwangeren lopen. Komt ook, omdat je er zelf mee bezig bent. En het is helemaal niet raar dat je een beetje jaloers bent! Zoals het voorbeeld hierboven ook al genoemd werd met de auto. Ik had een gele auto en ineens zag ik heel veel gele auto's rijden. Succes met zwanger worden, hopelijk kan je zelf snel ook verkondigen dat je zwanger bent!
Dat ken ik heel goed! Ik zie ouders met pas geboren kleintjes roken boven de kinderwagen en dat steekt. Het was erger toen wij 1,5 jaar lang bezig moesten zijn met vruchtbaarheidsbehandelingen terwijl wij allebei altijd heel gezond hebben geleefd. Als je aan het proberen bent, zie je overal zwangere/bevallen vrouwen.. Naar!
Gelukkig ben ik niet de enige! @ MiMully Je voorbeeld met auto's klopt helemaal! haha. Gefeliciteerd met je zwangerschap! @ sermar84 Ik kan me heel goed voorstellen dat je je afvraagt "wanneer ik??". 19 rondes, dat is behoorlijke lang. Ging het bij je eerste en tweede ook zo? @ Natasjee Gefeliciteerd met je zwangerschap! Een drieling zie ik! Spannend ! @Nephthys Ik heb ook veel moeite met nieuwe ouders die roken bij hun baby's en helemaal moeders die tijdens de zwangerschap niet de moeite nemen om te stoppen met roken of op zijn minst te minderen. Zoals ik al zei in mijn berichtje, je kunt het niet met elkaar vergelijken maar wanneer ik dat soort dingen zie.. Tja, erg veel moeite mee dus!
Heel herkenbaar! Net na het stoppen met de pil viel het nog wel mee... Toen bleek het allemaal wat langer te duren, en toen vond ik al die aankondigingen toch een stuk minder leuk dan normaal, ik was echt jaloers en als we dan wat gingen doen voor afleiding, ja hoor overal dikke buiken maar eerlijk is eerlijk die waren me eerder waarschijnlijk nog nooit opgevallen. Denk dat het heel normaal is om het zo te voelen. Ik kan ook slecht tegen die dames die erg ongezond leven en 'zomaar' zwanger lijken te worden. Terwijl je heel hun verhaal niet kent natuurlijk.
Bij de eerste kwam ik pas erachter toen ik 14 weken zwanger was, ik was jong en had t niet eens in de gaten. De tweede ging sneller, toen stopte ik in maart met de pil en was in juni al zwanger. Ik weet nu echt niet wat er aan de hand is
Hier ook heel herkenbaar! Ik ben vorig jaar september bewust gestopt met de pil en in die maand kondigden 3 vriendinnen en 1 collega aan dat ze zwanger waren. En sindsdien lijkt het wel of er ineens een babyboom is. Bij 1 vriendin is het de 1e ronde raak en bij m'n collega is het voor de 2e keer in de 1e ronde raak. Ik ben heel blij voor ze, maar ben ook wel heel jaloers.
Hey leaf, Je niet schamen... jaloers zijn is heel normaal, zelfs ik had dat terwijl ik geen problemen met zwanger worden heb... Kun je in elk geval nagaan hoe bijzonder een kindje is... het verlangen en nog niet vervullen van die wens is echt niet niks!!! Je moet maar eens lezen hoe het bij anderen voelt, en echt... je houd het gevoel niet tegen.... En probeer eens na te gaan bij mensen die zeggen dat je er niet teveel mee bezig moet zijn hoe hun wens om kinderen vervult is... misschien wel, of die zijn nuchterder? Maar het steeds ermee bezig zijn komt heel vaak voor...
Is volkomen normaal! Bij DL hebben we er 2 jaar over gedaan en vond het zo moeilijk om iedereen te zien zwangeren en moederen. Nu we voor een tweede kindje wilden gaan blijkt dit wederom weer lang te gaan duren. Ook dit keer vind ik het weer moeilijk, en zeker als je veel ongeplande zwangerschappen om je heen hebt. Je gevoel er laten zijn, het is heel normaal. En hopelijk mag er dan toch snel een wondertje komen voor je!
Heel normaal gevoel meis.... Vooral nu je er zelf mee bezig bent valt het extra op. Hier 4,5 jaar er over gedaan zwanger te raken en het leek wel of er telkens mensen met bosjes zwanger waren. Ik hoop en duim voor je dat jullie snel een mooi wondertje mogen verwachten!
Ik heb het ook, het lijkt wel of heel Facebook bevallen is.. Ook heb ik een collega van net 18 die zwanger is. Het is een ongelukje en dat steekt ze niet onder stoelen of banken. (Leuk voor dat kindje later... ) Ze rookt gewoon door en gaat tot 5 uur sochtends uit. Haar vriendje is bij haar weg. En dan denk ik heeel vaak waarom??!! En wij zijn nog niet eens officieel bezig, moet je na gaan!!
Oh wat een lange rit, gefeliciteerd met deze zwangerschap! Ik zie in je OT dat je bijna je kindje verwacht, wat spannend! @ts; dat gevoel is heeeel normaal, omdat je zelf ermee bezig bent pik je de kleine details van iemand die zwanger is of gaat bevallen sneller op en zit het ook meer in je gedachte dan normaal. Ik wens iedereen het geluk en vreugde van een goede zwangerschap met een gezond kind aan het eind!
Jep Jep, ook dit herken ik zo. Erg frustrerend. Van die mensen met 'ongelukjes' ook. En mensen die heel erg ongezond leven (lees: roken, drinken, dik zijn) en ik sport me kapot, let op mijn eten, nog nooit gerookt en drink niet meer sinds pilstop en niks! Arghhhh!
das gewoon omdat je ermee bezig bent zwanger te worden moest het niet zo zijn zou dat niet zo opvallen
Hihi, dit noem je, ja echt: het kinderwagensyndroom! Waarschijnlijk niet toevallig Ik ken het zo goed, bah, vreselijk, vooral van mezelf (eigenlijk alleen maar van mezelf haha)
Wat dacht je dan van de dames uit "Teen Mom" van [welke zender is dat?] Os dat nieuwe programma op.. ik dacht net5. Hetzelfde idee, maar dan een Nederlandse zender. Heb ik laatst, toen ik wachtte op iets anders, wat stukjes van gezien. Die dames zijn TOTAAL NIET geïnteresseerd in hun baby, vinden hun mobieltje en vrienden + uitgaan belangrijker, en zijn per ongeluk zwanger geworden (hoezo PER ONGELUK? Je was er toch met ****hoofd zelf bij?) Ik zit weliswaar nog maar in ronde 3, maar daar kan ik heel erg slecht tegen.