Hallo meiden, Na heel lang alleen maar lezen op dit forum heb ik mij vandaag toch maar officieel geregistreerd. Vind het wat spannend omdat ik altijd bang ben voor meelezers hihi! Hier hebben wij deze ronde voor het eerst met ovulatietesten gewerkt. Ik heb hierdoor ook ( denk ik) mijn eisprong gevoeld omdat ik die dag aardig wat steekjes had wat mij normaal nooit is opgevallen. Sinds dien is mijn onder buik wat aan het rommelen en heb ik regelmatig kleine steekjes op een dag. Ook heb ik het idee dat ik wat beter begin te ruiken. sinds gisteren heb ik witte vloed. Vanaf volgende week vrijdag kan ik testen, ik ben erg benieuwd
Had em gedownload maar begreep er nix van. Mijn engels is goed, niet daarvan. Begrijp nix van de app zelf... niet echt overzichtelijk voor mij.
Balen wanneer is je volgende nod? Kom je ook naar het nod topic van september? Kunnen we gezellig met lotgenoten babbelen
Voor symptomen ed. Is het niet erg overzichtelijk. Maar voor temp grafiek vind ik hem echt goed! Ik heb ook een tijdje een andere gehad, period tracker geloof ik. Succes bij t vinden van een goede app!
Spannend! Volgens mij voelen heel veel vrouwen zich niet zwanger (tot ze een positieve test in handen hebben ).
@mysteriousG, ik heb OvuView. Die is zeer overzichtelijk en kan ook goed uitrekenen wanneer je ei is (op basis van verschillende methoden, zoals temp en afscheiding).
Hier nu ook meer klachten. Erg (!) buikpijn en rugpijn.. Kan dat innesteling zijn? Ik ben nu op dag 27. Mijn ei was tussen dag 18 en 22. Ook de onhandigheid houdt niet op! Ik deed wel lollig over over de glijpartij in bad eergister, maar het is alleen erger geworden.. gisteren trok ik een zware deur naar me toe open die net wel, net niet over mijn voet heen kon... Ik droeg slippers. Resultaat helft van mijn vel weg :-\. Au au. Verder nog mijn hoofd gestoten tegen de zonwering. Ik wist dat ik onhandig was, maar ZOOO onhandig?? Gelukkig geen vergeetachtigheid haha.
Zou innesteling kunnen zijn indd of voorbereiding van dat gene waar we natuurlijk niet vanuit willen gaan hihi! Ow ow je maakt het jezelf indd niet makkelijk met die kunsten ik heb gelukkig maar 1 dag extreme onhandigheid gehad haha.
Zo tijd voor een update van mij; Moe!!!!!!!! Ik slaap zo slecht! Een en al spanning denk ik. Borsten gsspannen en gevoelig Zere oogjes nog steeds door vermoeidheid neem ik aan. Af en toe wat kleine steekjes Kleine puistjes op mn kin en kaaklijn?? Witte afscheiding Was em weer voor even! Ik hoop dat ik mezelf kan tegenhouden want ik zit ermee in mn hoofd om vanavond een test er tegenaan te gooien!
Haha een dolhof voor mij. Geen zin in het uitzoeken van hoe of wat Dankje mami, hoop snel een handige app te vinden
Whaaaaa begrijpelijk!! Spannend is het zeker.. hoop op een positestje (als je er eentje waagt). Duimennnnnnn
Tnx for the tip marytje. Ga t strax downloaden. Eens kijken of dat iets is voor mij... Zag trouwens dat mn eigen app de tempraturen toch wel in een grafiekje zet. 'Mijn kalender' heet het. Ik vind het een hele handige en duidelijke app maar als eentje is die aan de hand van de symptomen je ei kan berekenen is het helemaal top
Wahahha ik vind het toch een rare zwangerschapssymptoom nooit van gehoord hahaha. Hoop niet dat ik daar ooit last vab krijg want ben al onhandig en vergeetachtig genoeg Hoop op een positewtje voor je
Hey meiden , wat spannend allemaal seg ! Voor diegene die ongesteld zijn geworden , kop op hè , volgende ronde beter, en de andere die vol spanning wachten *duim* *duim* Dikke knuf X