Bandenpijn.... hahaha... het moet niet gekker worden hier!!!! Ik heb wel heel wat steekjes gehad na mn ei anderhalve week geleden. Maar dan in mn onderbuik, net boven mn schaambeen. Vanmorgen gedroomd dat ik misselijk was. Hoezo beheerst zwanger worden mn leven op dit moment... zucht. Ik probeer met andere dingen bezig te zijn. Heb ook al een hele fotoalbum van de vakantie gemaakt. Maar toch... toch beland ik iedere dag wel een paar keer op dit forum.... hihi ... het is ook zo gezellig hier
Hier nog zo eentje! Als ik op werk ben gaat het wel, veel afleiding en ik kan niet op het forum, maar zodra ik thuis ben zit ik steeds op het forum. En over als ik een dag vrij ben maar niet te spreken... Ik word gek van mezelf!!
Hoi Kokosnoot, bedankt voor je antwoord! Van maandagvond (ei dag) tot dinsdag middag half 1 heb ik ontzettend veel last gehad ervan en zeer slecht geslapen. Savonds kwam het weer opzetten en na een douche was het opeens over (douche overigens iedere dag hoor ). Woensdag alleen in de ochtend een beetje! Vandaag de hele dag niks tot half 6 vanavond opeens weer en om 21:30 is het afgezakt en nu heb ik geen last meer. Heel apart! Ben dus erg benieuwd. Heb me laten pendelen en ik zou deze maand zwanger moeten zijn van een jongen, we will see. Ga dr niet me hoop op vestigen want de teleurstelling zal dan nog groter zijn. Liefs D
Hè bah, vervelend dat je er zo lang (in vlagen) last van hebt! Ik hoop dat het nu weg blijft. En ik duim voor je.... Mijn ei was (denk ik) ook maandag, hebben we ongeveer dezelfde NOD . En misschien een beetje dom, maar was is pendelen precies?
Oooh stoer dus we mogen testen op dezelfde dag . Pendelen is met een glazen/metalen/houten kegel aan een ketting/touwtje boven een foto/je naam/ je hand oid en dan gaat hij draaien of van voor naar achter of van links naar rechts. Bij de vraag ben ik zwanger deze maand? Gaat ie of van voor naar achter = Ja of van links naar rechts = Nee of rond tegen de klok in is vraag verkeerd geformuleerd of met de klok mee = weet ik niet. De de jongen of meisje test gaat de pendel boven de hand van de vrouw heen en weer ist een jongen en bij een meisje ist een rondje. Vroeger pendelde ik heeeeeel veel en was ik er ook goed in. Heb net voor mezelf gependeld en ik kom ook uit op zwanger/jongen. Me schoonmoeder en schoonzusje hebben ook net gependeld en het was bij hun ook zwanger/jongen. Dus afwachten
Even een vraagje tussendoor, Wie herkent een soort spierpijn / gespannen/ rare stekende / scherpe pijn in je buik. (Snap je m nog) Ik heb et al de hele dag en word er gek van! als ik sta of loop dat straalt het uit naar mn heupen en mn onderrug??? Als ik lig alleen in mn heupen?!?! Snap niks meer van dit lijf joh! Grrrrr
Wat spannend.... drie x dezelfde pendel! Ik duim mee natuurlijk ! En nog meer kwaaltjes bij onze topic meiden... we heten niet meer: hoe voelt innesteling pijn.. maar : hoeveel en welke kwaaltjes heb jij tussen ei en nod.... en dus misschien wel zwanger. Hihihi Bij mij beginnen de kwaaltjes te wennen, Krampjes en steekjes zijn er nog, vrijwel gehele dag. Misselijk met vlagen Opgezette buik En nog steeds het: ik ben nu ongesteld gevoel maar nog geen bloed. Mijn vriend word nu ook zenuwachtig. Test staat al drie dagen op het planchet in de toilet. Zegt ie vanavond. Ik zag net de zwangerschap test staan. T weekend zondag ofzo kon je nu toch testen?? Moeten we wel ff een test kopen. .. Uhhhm liefje wat zag je net ook alweer staan? En door dit ongesteld gevoel ga ik er dus vanuit dat ik niet zwanger ben en t door de stress gewoon wat moeite heeft met doorbreken. ... we zullen zien... zondag of maandag
Hoi iedereen! Ik denk dat t eindeverhaal is en ik morgen tog ongi word! Mn temp is gezakt naar 36,8! De hoop is al gevlogen hier, dus als ik morgen niet ongi ben dan ga ik zondag testen.
@mami..oh bij mij was mijn temperatuur op mijn nod dag ook gezakt naar 36,8. Ik hoop dat je niet ongi word maar ben er een beetje bang voor . Maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit...dus geen bloed geeft moed!
Ja, de moed is al in de schoenen gezakt! Heb de maandvlaggen en stokjes al in huis gehaald hahaha! Gister ook de heledag rare buik gehad en last van mn rug, mn borsten zijn minder, kortom het zakt allemaal dus heb er een hard hoofd in!
Goedemorgen allemaal Nog 4 nachtjes slapen en hopelijk weet ik dan ook meer. Ik ga er alleen voor het gemak vanuit dat ik ongesteld moet worden. Hopelijk ben ik er dan niet zoveel mee bezig. Mijn klachten zijn overigens nog hetzelfde als afgelopen dagen, hele lichte steekjes in onderbuik. Als vanf mn ei een raar gevoel... Dat geeft hoop, maar niets is zeker. Ik heb wel nog maar 2 tampons, ga er pas meer halen als het zover is. Heb het ook druk genoeg overigens. Mijn functie op het werk gaat veranderen & om mijn salaris te behouden moet ik intern solliciteren naar een nieuwe functie. Heb net via de mail de vacature gekregen van mijn teamleider, dus ga nu aan de slag met een brief. Maar waarschijnlijk zal ik hier nog even kijken wat er te kletsen valt.
Ik heb dat ook gehad! Echt 3 dagen lang! Snap der ook nog niks van! Maar mocht je erachter komen wat het is/was, ik ben benieuwd!!