Hoi, mijn zoontje drinkt Friso pep, maar omdat hij hier nog op reageert mogen we nu een stap verder gaan. Het CB adviseerde Friso allergy care omdat hij nu ook al Friso gebruikt. (Ik moest bij de apotheek nog wel navragen of deze koemelkvrij is) De osteopaat had het over nutramigen. Is er verschil tussen deze twee? Kan ik beter allergy care gaan geven of nutramigen?
Volgens mij zijn ze allebei hetzelfde. Nutramigen AA is een stap verder. Daar zit echt geen koemelk meer in. Ik zelf zou voor Friso Allergy Care gaan dan, als hij toch al Friso is gewend.
Het verschil in merk vind ik vaak meer een verkooppraatje, merkgetrouwd heeft een bedrijf natuurlijk veel voordeel van! Mn zoon gebruikt ook friso allergy care. Mn dochter heeft KMA en was ws ook allergisch voor soya. In pep zit nog wel een deel soya en we hebben lang getwijfeld of de voeding wel allergievrij genoeg was voor haar. Toen we bij zoon een KMA vermoedde wou ik dus geen pep, en zo kwamen we op allergy care uit.
Haha ik snap wat je bedoelt. Soms hoor ik het ook spoken maar in dit geval huilde hij wel echt. Ik heb hem anderhalf uur geleden wakker in zijn bedje gelegd en hij slaapt nog steeds. Dus er is verbetering!