Normaal gesproken krijgt mijn zoontje van 7 maand 3 flessen opvolgmelk van 180/6. Nu is het zo dat hij last heeft van doorkomende tandjes en daardoor snachts wakker wordt en wil dan ook alleen maar drinken. Tijdelijk krijgt hij nu dus 4 flessen opvolgmelk van 180/6. Ik heb de nachtgoed al kleiner gemaakt, maar daar neemt meneer helaas geen genoegen mee. Hij slaapt sinds een paar dagen ook wat slechter. Ipv 2 slaapjes heeft hij er nu 3, maar dan wat korter. Voor zijn late middagslaapje geef ik hem zijn groentehap en 90cc water met 1 schepje voeding. Dit omdat hij een fles nodig heeft om te kunnen slapen. Met alleen een groentehap of een fles water neemt hij helaas ook nu geen genoegen Al met al krijgt hij nu dus op een dag 25 schepjes opvolgmelk. Is dit teveel? Kan ik tijdelijk beter weer terug gaan naar voeding 1?
4 flessen is niet erg hoor(veel kindjes ziten met 7 maanden soieso nog op 4 flessen dus dat is helemaal niet erg).. Is wss een fase en gaat vanzelf niet over... Je zit 1 schepje over de max heen(24 schepjes/800cc) maar ook dat is boor tijdelijk niet erg Als je dat wel vervelend vind kan je ook nog voor snachts 180/5 maken Ennvoor de rest... T gaat wel weer over
Astuuu En 3 of bijv 6 flessen... Het maakt alemaal niet uit zolang je maar tot de max gaat(met een weekje uitgezonderd ofzo) Succes met de tanden!