hallo, Ik vroeg me af hoe het met mijn kaartje zit... Ik heb afgelopen zaterdag, dag 14 's ochtends mijn eisprong gevoeld (tenminste, als hetgeen wat ik voel mijn eisprong is) Het was heeeeel gevoelig tijdens het klussen rechts en ik had ook steekjes voor en na en 's middags wat het weg... Maar goed, FF geeft mijn ei op dag 13 (wat volgens mij niet klopt) en nu heb ik dus eigenlijk helemaal geen 3 dagen tempstijging toch? Al 2 ochtenden 36,4 dat vind ik wel erg laag... Kan dit zomaar? Ik snap er niks van! Ik hoop dat iemand ervaring heeft... Bedankt! liefs suuskebab
Ff zet een kruis als je boven je gemiddelde temp uitkomt van voor je eisprong en ik denk dat het in dit geval ook te maken heeft dat je een posi ovutest hebt ingevuld dat ie daar een kruis aangeeft. Ik denk als je die weghaalt en ff alleen uit moet gaan van je temp dat ie nog geen kruis geeft. Een andere verklaring heb ik er eigenlijk ook niet voor, sorry
bedankt voor je antwoord! Maar ik kan er toch wel vanuit gaan dat ik wel een eisprong heb gehad of niet? Ik word er gewoon onzeker van..
ff geeft eisprong aan omdat je daar een opk hebt ingevuld. dat is geen ei dat ff door temp vastgesteld heeft volgens mij. je hebt n ovulatie test gedaan? en dat heb bij je kaart ingevuld? daarom staat bij 13 een +.
als ik de positieve ovutest weghaal en de 2x eggwhite weghaal dan geeft FF geen kruis meer.. maar als ik alleen de positieve ovutest weghaal dan nog geeft ie een kruis op dag 13, maar op dag 14 heb ik mijn eisprong gevoeld rond het middaguur....
hoi je kunt ook kramp en alle andere klachtjes als een trekkende lies e.d hebben nadat je ei is gesprongen. Ik weet niet precies wat je hebt gevoeld als ei. Maar misschien is dat een mogelijkheid.
mijn ovulatietest was op dag 13 tot 2 keer toe echt mega positief, dus ik weet zeker dat, wat ik zaterdag rond de middag voelde, wel een eisprong zou moeten zijn... Ok, het kunnen ook naweeen zijn geweest van een ei wat ik dan op dag 13 heb gehad... dat zou ook nog kunnen.. maargoed, ik ga er wel vanuit dat ik een ei heb gehad! dat kan toch wel?