Over 5 jaar hoop ik dat geldproblemen ver achter mij liggen, dus dat we wat zorgelozer kunnen leven. Ik hoop dat er dan iets van een medicijn is tegen Fibromyalgie. En dat we gelukkig en verder gewoon gezond zijn.
5 jaar geleden dacht ik nu wel getrouwd te zijn en 2 kindjes te hebben met mijn toenmalige vriend. De werkelijkheid is dat ik nu een alleenstaande mama van een jochie van 2 ben. Nu over 5 jaar hoop ik toch echt een leuke partner gevonden te hebben en hopelijk nog 1 of 2 kindjes erbij.... Maar als ik in de afgelopen 5 jaar iets geleerd heb is het wel dat het leven zich niet laat plannen/uitstippelen...
Ik hoop dat ons leven over 5 jaar rust heeft. Dat we nog steeds met zijn vieren zijn en mijn zoontje genezen is verklaard. Dat angst een plekje heeft gekregen. Verder hoop ik dat mijn droom dan uit is gekomen, een eigen exclusieve kinderkleding winkel. En ik hoop dat we een hondje hebben
ik hoop dat ik dan getrouwd ben met mijn vriend en dat ik dan nog 1 kindje heb met hem.... (ik heb zelf 2 kids van mijn ex-man) dat ik dan helemaal opweg ben in de kappers en make-up wereld (zit nu midden in examens kappersvak) en dat het gezeik met beide exen gewoon voorbij is en dat ons huis (zelf aan het bouwen) helemaal klaar is
Over 5 jaar hoop ik dat we verhuisd zijn. Dat ik het overlijden van mn dochter heb geaccepteerd. En hoop ik dat dat de baby in mn buik gezond is, en dan naar school gaat. En dat we nog steeds een gelukkig gezin zijn
over 5 jaar hoop ik: - dat mijn zoontje goed kan praten en zijn achterstand van 2 jaar heeft ingehaald. -dat is eindelijk slank ben en tevreden met mij zelf ben. - meer zelf vertrouwen - oude contacten met vrienden opgepakt en een leuk vrienden groepje heb. - opleiding spw afgemaakt. - baantje - huis kopen - misschien nog een kindje - dat we allemaal gelukkig en gezond zijn wel een hoop allemaal maar hopelijk is het haalbaar.
Wat leuk om terug te lezen. Dit schreef ik ruim 3jaar geleden: Wat een boel happy zeg haha. Ik ben nog steeds 'happy' met m'n dochter uiteraard, maar de rest is nog niet gebeurd. De wens voor een partner heb ik niet echt (meer) op dit moment, de wens voor een tweede kindje nog wel. Maar ik woon ook nog steeds in dit flatje. Hmm, ik lig niet echt op schema dus Nog 5 jaar erbij, dus naar 2018 kijkend: -toch echt dat tweede kindje erbij -en dat huisje -een andere baan en verder gewoon leven zoals ik dat nu ook doe, ik heb t eigenlijk prima naar m'n zin over het algemeen
Over 5 jaar... -Gaat Emma naar school -Zijn wij eindelijk getrouwd -Is er een tweede kindje of een tweede kindje op komst(hopelijk) Misschien wel een derde? -Zijn we uit de meeste schulden -Hebben we beide een leuke baan waar we ''graag'' naar toe gaan -Wonen we hopelijk eindelijk weer in mijn geboorteplaats in een eengezinswoning met tuin! -Wie weet een van ons een opleiding afgerond.. -Zijn we nog steeds heel erg gelukkig
3 jaar geleden had ik deze site nog niet ontdekt. Ik was toen rond deze tijd nog zwanger van onze dochter die binnenkort 3 jaar moet worden. Inmiddels ook alweer een derde kindje erbij. Wist ik toen al wel dat ik ook nog n derde wilde. Ik had n andere baas waar ik het in principe naar mn zin had, maar wel een lange reistijd elke dag. Later dat jaar werden we overgenomen door een ander bedrijf, werkte er nog steeds met plezier. Later heb ik toch ontslag genomen omdat ik was aangenomen op een betere baan, dichter in de buurt. Daar werk ik nu dus. Over 5 jaar hoop ik... Sja misschien een ander huisje. Ben dol op mn huis, maar het is toch wel wat krab nu. Ik hoop dat mn man dan een leuke baan heeft en dat ik zelf nog bij dezelfde werkgever zit. Verder niet zoveel wensen behalve natuurlijk dat iedereen gelukkig en gezond is.
Over 5 jaar is mijn oudste kind ruim 14 jaar en mijn middelste dochter ruim 12 jaar. Ik hoop dat ze dan nog net zo enthousiast over school zullen zijn als dat ze nu zijn en er niet de kantjes vanaf zullen lopen.Ik hoop dat ze zich goed in hun vel zullen voelen en zichzelf blijven en zichzelf niet verliezen doordat ze bij een groepje willen horen. Mijn jongste is dan net 6 jaar en zal dat wschl starten in groep 3.Ik hoop vooral op dat we allemaal gezond zullen blijven. Over 5 jaar hoop ik weer iets meer te kunnen gaan werken.Ik werk nu 2 dagen maar zou in de toekomst toch graag iets meer willen gaan werken.Een stukje zelfontplooiing voor mezelf.
Over vijf jaar hoop ik getrouwd te zijn met twee gezonde, blije kinderen, die hun opas en omas regelmatig zien. Ik hoop dan weer gestart te zijn met mijn HBO studie, of part time werk, met mijn rijbewijs gehaald. Ik hoop heel erg dat ik over 5 jaar geestelijk gezonder in mijn vel zit. Een gezonde balans tussen andere helpen en voor mezelf klaar staan.
Over 5 jaar hoop ik: - Dat we allereerst allemaal nog gezond zijn. - Dat mijn ouders dan nog leven. - Misschien een tweede kindje hebben. - In een ander huis wonen. - Dat mijn vriend mij eindelijk ten huwelijk heeft durven vragen Verder ben ik vrijwel tevreden met wat we hebben
Toen niet gereageerd. Ik hoop over 5 jaar: - een vaste baan te hebben. - 3 gezonde en gelukkige kindjes te hebben. - nog steeds samen te zijn met mijn man. - alle dierbare mensen om mij heen nog te hebben.
Over 5 jaar.... Jeetje kan zoveel gebeuren. Ik zou dan 41 zijn, onze oudste zoon zou dan 11 jaar zijn en de jongste zou dan 8 jaar zijn. We leven nu in zoveel onzekerheid wat betreft de gezondheid van de kids dat het enige wat ik hoop is dat we over 5 jaar meer duidelijkheid hebben en diagnoses hebben en dat de diagnoses mee zullen vallen. Ik hoop ook dat de jongste dan op een vorm van onderwijs zal zitten en dat de oudste dan gelukkiger is en niet meer zo angstig.
Over 5 jaar zie ik mezelf, hopelijk, al wandelend met de kinderwagen/buggy de oudste uit school halen. Samen wat knutselen totdat papa, mijn man, terug is van zijn werk. En stiekem nog 20kg meer te zijn afgevallen.
Over 5 jaar.. - hopelijk een tweede en misschien wel een derde kindje te hebben als het ons is gegund. - is mijn dochter dan bijna 10 jaar gezond en doet ze het goed op school. - spreek ik dan hopelijk vloeiend Turks - Nog steeds gelukkig getrouwd te zijn met mijn man dan 9 jaar en 1 dag - een betere financiele situatie dan waar we nu in zitten - dat al mijn naasten gezond mogen blijven inclusief mijzelf en man. - een betere baan hebben als nu (al is deze baan niet verkeerd) - manlief zijn eigen bedrijf goed loopt - en dat we heel misschien dan al naar Turkije zijn verhuisd. Ik kan nog wel even doorgaan maar hou het hier maar bij.
Mijn leven over 5 jaar: Dat mijn lieve dochtertje nog een zusje of broertje zal hebben. Mijn man een leuke en vaste baan met een vast inkomen. Ikzelf een opleiding in de zorg heb voldaan en aan de slag kan als Verzorgende. Overige: - Dat we allemaal gezond en een gelukkig leven leiden - Dat we misschien verhuizen naar een eengezinshuis