Na een eisprong.. Word ie dan blanko of blijft er een licht streepje? Ik zit op dag 17 nu. Op dag 13 den echo gehad en er waren 4 eitjes te zien. Waarvan 1 van 30 mm en 3 van 17.5mm Die zelfde middag steken gehad maar geen idee of ik een eisprong gehad heb. Dag 14 een blanko ovu test. En nu alweer 3 dagen een heeeel licht streepje. Hoe zit dat bij jullie?
LH schommelt de gehele cyclus. Een vrouw heeft de gehele cyclus het LH-hormoon in haar lichaam. Een ovulatietest is pas positief als beide streepjes minstens even donker zijn. Een licht tweede streepje telt dus niet. Dan is de test gewoon negatief. Simpelweg dus omdat de test reageert op het LH-hormoon wat de gehele cyclus aanwezig is. Rondom de LH-piek is de ovulatietest dus positief. Conclusie: ja, een ovulatietest kan dan weer wit zijn, dan weer een licht streepje geven. Is heel normaal.
Oke bedankt. Dat wou ik weten. Wss is mn ei eerder gesprongen als ik ging testen. Test nog 6 dagen door en dan stop ik als ik dan geen dikke streep er bij heb. Dan wacht ik de volgende echo weer af