Nou vanaaf even een fotootje gemaakt tijdens een harde buik. Omdat de beeb helemaal rechts ligt krijgt mijn buik een hele andere vorm tijdens een harde buik. Ziet er vaak echt raar uit en moet er ook wel om lachen. Kennen jullie dit ook?
ja dit had ik ook bij men meid en nu begint het ook weer 1 kant uit te gaan ziet er inderdaad grappig uit maar kan geen kwaad
Ik zou soms willen dat mijn buik doorzichtig was, zodat ik kon kijken hoe de kleine erbij ligt. Maar tijdens een harde buik krijg ik altijd wel een aardig beeld. Bij mij zie je duidelijk de billetjes zitten. Hij ligt wel echt tussen mijn ribben. Grappig om jouw schuine buik te zien haha.
Heel herkenbaar, en leuk om weer een keer te zien hoe dat er van bovenaf uitzag! Haha, ik kon er uren naar kijken, heerlijk!! Mijn zoontje lag ook altijd rechts, en na de geboorte direct een voorkeurshouding, jawel, naar rechts!!
hier ook nog wel eens net even anders, dan duwd mini zichzelf omhoog en dan heb ik ook zo'n schuine buik.... maar dan is dus alleen die bult hard en de rest nog lekker zacht
heel herkenbaar, hier ook elke avond harde buiken. Krijg dan precies dezelfde schuine buik..... Zal er ook eens een foto van maken.
Hihi! Grappig! Ik heb ook vaak een scheven buik! Maar gewoon omdat de kleine dan vooral aan één kant zit. Het is niet altijd een harde buik hier.
Hier gaan de harde buiken de hele dag door en vooral met activiteit maar ook gewoon in rust. Hij drukt dan ook vaak erg op de blaas en als ik aan het lopen ben moet ik stoppen want anders pies ik in mijn broek (ook als er nog maar een druppel in de blaas zit). Heb een drukke beeb en iedere keer als hij druk is dan komen de harde buiken ook vaker. Maar ook vaak tijdens koken of andere bezigheden. Moet soms echt even stoppen. Deze foto is in bed gemaakt want vond het zo apart steeds die verandering in een ei aan de rechterkant dat ik er echt even een foto van moest maken. Ook voor later leuk om eens te zien hoe het was. Roep nu vaak dat ik mijn buik erg zal missen als hij er niet meer is maar wat ik niet mis zijn die harde buiken de hele dag door. Leuk dat jullie dit ook herkennen