Hoi meiden, vandaag bij de gyn geweest en blijkt dat ik helemaal niet zwanger ben terwijl ik een positieve zwangerschapstest heb gehad dus dokter zei je bent zwanger. heb ook allerlei kwaaltjes.. Nou niet zwanger dus.. echt een domper Maar goed wij houden de moed erin en gaan gewoon verder met zwanger worden Liefs
Och wat rot Wist de dokter wel te vertellen dan waarom je een positieve test had gehad of weet je zelf daar de reden van? Stomme vraag misschien hoor maar kan de gyn het niet fout hebben?
Ja precies, stel dat je niet eens 5 weken zwanger ben, dan zie je helemaal niks op een echo. Trouwens weet niet precies wat de gyno heeft gedaan tijdens je bezoek. Heeft hij ook bloedonderzoek gedaan?
Hoi meiden ik heb donderdag een positieve zwangerschaps test gehad.. daarna een paar x een negatieve de gyn heeft naar mijn baarmoedermond gekeken en gekeken of ik een eiblaasje had ofzo daaraan zag ze dat ik of een eisprong had gehad of dat die nog moest komen.. baarmoeder was leeg.. Ik snap er echt niks van ik voel me wel zwanger maar is toch blijkbaar niet..
Ha meis, Jeetje zeg, wat een teleurstelling.. ik heb nog wel zo hard voor je geduimd.. ... Veel sterkte, en ik wens je veel positieve kracht toe.. Liefs!
In juni heb ik mijn eerste echo gehad, ik was toen denk ik net 5 weken zwanger, gyno kon echt niks zien en dat vond hij niet gek. Maar ik moest wel bloedtest doen, de week daarop belde hij om me te feliciteren, helaas had ik van het weekend een mk gehad. Toen moest ik weer terug bij hem om te kijken of alles schoon was. Dus dat ze niks zien verbaasd me niks. Ja symptomen.............heel vervelend om te zeggen, maar ons lichaam neemt ons af en toe heel erg voor gek. Het is alleemaal heel vervelend, maar kan je alleen succes en geduld toewensen.
Als je niet gerust bent op de uitkomst kan je misschien via je HA een bloedtest vragen? Dan weet je het zeker?
Goh meid, wat rot voor je. Heeft de gyn eigenlijk gezegd hoe het komt dat je zo lang geen ongi hebt gehad? Veel sterkte in ieder geval, ik hoop dat je snel zwanger bent!
Het is een hele schrale troost maar meis wees blij dat het niet een BBZ was zoals er gesuggereerd werd vorig week... Dan ben je nog veel verder van huis. Het gaat ongetwijfeld helemaal goed komen!! *knuf*
Wat k#t... sorry vond mijn taalgebruik, maar dat vind ik het echt voor!! Maar wel raar dat je toch een positieve test had.. veel sterkte ermee... xxxxx