Layla was klaar met avondeten, ze zegt dan ook "ik ben klaar met eten", de pakte haar bordje en zette het op t aanrecht. Daarna met haar danoontje, zelf gegeten.. eenmaal klaar.. gooit ze het lege bakje in de prullenbak en de lepel deed ze netjes in de vaatwasser. ZOOW ik was echt heel erg trots toen ik dat zag! Meisje is 2 jaar en 4 maanden
Schattig! Onze meid is ook van het opruimen. Zodra er een bord of en glas leeg is, zet ze em op het aanrecht (waar ze nog maar net bij kan..). Deuren/lades moeten ook altijd dicht, en als ik de vaatwasser uitruim, geeft zij alles aan. Handig zo'n hulp!
Lief he als ze dat doen. Robyn kan ook altijd zo goed helpen. Ik geniet er nog maar heel erg van, over een aantal jaar wil ze vast niet meer helpen.
whaha jah als ik een glas neerzet dan ruimt ze die ook op, lege bakjes op tafel verdwijnen dankzij haar ook zo op t aanrecht of in de vaatwasser. Ze wil ook altijd meehelpen met koken en de vaatwasser uitladen vind ze leuk Geeft ze me alles aan terwijl ik het opruim enneh stofzuigen vind ze leuk, met de dweil of bezem door de woonkamer doet ze graag maar ook de was uit de wasmachine overzetten naar de droger vind ze errug leuk bijdehandte slimmerik