Ben vanmorgen samen met de jongste om 8 uur opgestaan en ben eerst een half uur met de hond gaan wandelen. Is zo lekker in de vroege ochtend en heerlijk rustig op staat.Dochter blijft dan even thuis om wat tv te kijken. Bij thuiskomst had man al tafel gedekt en met zijn drieën ontbeten, man is nu naar de sportschool. Om 10 uur ga ik dochter van 13 wakker maken want die moet straks handballen, de oudste mag ik blij zijn als ik die voor 12 uur zie Verder geen wilde plannen vandaag, man heeft nog een jetlag en ik heb genoeg in huis te doen, bij een beetje aardig weer wil ik vanmiddag nog even naar een groot uitlaatgebied rijden met de hond en anders naar het strand. Een hele dag thuiszitten kan ik ook niet zo goed en moet er sowieso toch altijd uit om met de hond te wandelen.
Eerlijk? Zo min mogelijk Soms als er echt leuks te doen is, of een verjaardag of zoals vandaag gaan we even naar de stad om schoenen te kopen, maar zondag is een luie dag. Ik ga niet iets doen voor het "doen".
Hier hetzelfde. Wij zijn meestal thuis op zondag. Voor mijn man ook de enige dag dat hij lekker thuis kan zijn eigenlijk. Hij gaat wel vaak nog even hardlopen. Zaterdag is bij ons altijd een drukke dag met 3 sportende kinderen en zondag hoeft er niks.
Mijn pubers slapen uit. Mijn jongste dochter mag om 8 uur uit haar bed komen. Zoon wordt ook rond die tijd wakker. En man slaapt net zolang als dat ik of de kinderen hem laten slapen . Ik ben als eerste op, meestal rond 7 uur en ga lekker aan de koffie en tv kijken, tot mijn rust wordt verstoord Zondag is chilldag. Regelmatig komen mijn ouders langs voor een bakkie, zo ook vanmiddag. Ik ga zometeen met jongste dochter naar de bioscoop (Everest: de jonge Yeti in 4DX). En voor de rest lekker rommelen in huis, uitgebreid koken, spelletje doen, tv kijken, etc en de kinderen vermaken zichzelf ook prima (behalve als er nog huiswerk gemaakt moet worden ) En normaal gesproken doe ik op zondagochtend de weekboodschappen (heerlijk rustig dan), maar dat schuif ik dit keer door naar vanavond (dan is het ook heerlijk rustig).
Ik ben vandaag een ontaarde moeder...tenminste zo word het vaak gezien. Kinderen waren om 7 uur wakker, na aankleden zijn we naar beneden gegaan en hebben ze op en af tv gekeken. Ofwel het ding staat aan maar ze hebben ondertussen een spelletje gespeeld, wat getekend enz. Zondag is vaak een ‘rustdag’ we hebben een vrij drukke week altijd dus de enige dag dat we lekker niks kunnen doen. Voor mezelf staat er een wasmand klaar die gevouwen moet worden maar nadat ik vanmorgen na het eten de vaatwasser heb uitgeruimd, ingeruimd en de keuken heb gepoetst, ben ik in weigerstand mijn nacht was ook niet zo best dus ben de energie nog aan het zoeken...
Hier 6.30 wakker. Dochter kijkt 10 minuten tablet en is dat dan al wel zat, tv kijkt ze nooit, vindt ze niet leuk. Dus om 8 uur hebben we altijd al spelletje gespeekd, gekleurd, winkeltje gespeeld enzi. We zijn zelden een dag thuis/binnen. Daar heeft mijn dochter teveel energie voor en die wordt dan echt ongedurig. Dus we zijn vaak de hort op. Binnenspeeltuin bij echt de hele dag slecht weer, zwemmen, bos, kinderboerderij, stukje fietsen en dat soort dingen. Nu zijn we op weg naar mn vader, bijna 1,5 uur rijden. Mn zus en gezin zijn er dan ook. Hij heeft een grote speeltuin voor de deur, dus daar lekker heen.
Eigenlijk zo min mogelijk vandaag. Man is ziek(lees, gaat dood ) en ik hang wat rond met de meiden. Oudste ligt op bed nog, zit te appen met vriendinnen kijken of ze samen wat kunnen gaan doen. Maar ze blijft het liefst zo lang mogelijk liggen. Jongste zit beneden wat te rommelen. Heeft net samen met mij ontbeten. En ondertussen speel ik voor zuster want mijn man kan natuurlijk niks, dus wat te eten brengen, kopje thee jullie kennen het vast
Nou 1 van ons slaapt uit. Dan gauw boterham met hagelslag en troep Opruimen en wat schoonmaken. Nu visite van schoonouders. Erg veel zin in, not. Zoals ik het wil zien: schoon opgeruimd huis, uitgebreid ontbijt met luxe broodjes en vooral geen visite. Lekker naar het bos of strand met mooi weer.
Mijn man slaapt nog, tis laat geworden en hij is ziek Ik lig nog gezellig naast hem met mn telefoon in mn klauwen en dus op zp Hebben 2 katten de een ligt languit op mn buik te slapen en de ander ligt bij mn voeten te slapen Hebben helaas nog geen kinderen en zien wel wat we gaan doen vandaag denk eigenlijk niet zo veel, ze hadden mooi weer beloofd maar dat is het dus niet Maar goed straks even de wasmachine aan gooien en even stofzuigen en dan vanmiddag koken en verder zien we wel
Op zondag is het schermloze dag voor de kinderen. Ze hebben nu nog geen telefoon (oudste heeft een oude van mij maar ligt al weken met lege batterij in de kast). Als ze wel een telefoon gaan gebruiken moeten we nieuwe regels bedenken, ook voor onszelf want nu gebruiken wij af en toe dus wel onze telefoon op zondag, vooral doordat wij zelf onze boeken ook daar op lezen. Maar de kinderen hebben dus geen scherm op zondag. Het is echt zo'n heerlijke dag dat er opeens volop geknutseld wordt, oudste bouwt enorme gebouwen net lego, mijn man heeft op zondag de rust om met de jongens met kapla te bouwen of mee te doen met de lego. Op zondag klussen we ook niet in huis. 1 van ons gaat in de ochtend naar de kerk, smiddags vaak met zijn allen. Maar daaromheen dus heerlijk kneuterig. Juist doordat die ene dag ze niet mogen computeren vragen ze er ook niet om en blijken ze opeens erg goed te kunnen spelen terwijl dat op andere (vrije) dagen een ramp is, dan leven ze toe naar elk schermmoment. Dus zo lang het lukt houden we het zo. Al weet ik ook wel dat er een moment komt dat de oudste die nu in groep 8 zit niet meer een hele dag met lego bouwt en knutselt. Dus dan kijken we tegen die tijd weer hoe we het in gaan vullen.
Zondag zit ik het liefste binnen... lekker hele dag achter de naaimachine aan de eettafel, beetje poetsen, beetje lummelen. Kids wisselen af tussen spelen, dansen, verkleden, kleuren, nagels lakken, aankleden, met de auto’s, tekenen etc. Vriend was vanochtend op voor F1 en gaat nu meedoen aan een hardloop wedstrijd. Succes, mij niet gezien. Zondag is dé dag dat ik me psychisch weer voorbereid voor een volle werkweek dus heb het liefst zo min mogelijk andere verplichtingen.
Wij gaan in de ochtend naar de kerk. Daarna uitgebreid lunchen en in de middag wil ik altijd graag naar buiten en mijn man is meer van de sport kijken dus het is maar net wie wil toegeven wat we gaan doen!
Hier ook nooit een hele dag niks en binnen. Kan ik echt niet tegen. De kinderen waren hier om 7:30 wakker. Ontbeten en daarna aangekleed. Rond 9:00 zijn we naar buiten geweest. Hebben we een stuk gewandeld en nog even voor een klein boodschapje naar de supermarkt geweest. De oudste drie zijn aan het kleien en de jongste ligt te slapen. Ik ben wat aan het strijken (even een pauze ). Straks gaan we uitgebreid lunchen, dat doen we altijd op zondag. Verschillende broodjes, allerlei soorten beleg, eitjes, verse jus. Vind ik zo gezellig. Vanmiddag gaan we even langs mijn ouders.
In het weekend hebben mijn kinderen moskee les tot 13.00 uur. Meestal doen we in het weekend wel wat, gister zijn we naar zo’n indoor speeltuin geweest. Maar als we een hele dag thuis zijn mogen ze gewoon tv kijken of op de nintendo etc. Ik ben daar dan niet zo moeilijk in. Vind het zelf ook weleens lekker om de hele dag op de bank te liggen en nutteloos tv te kijken.
Mijn vriend is opgestaan met de kinderen. Verder is het spelletjesdag meestal 1 dag van het weekend. We gaan zo een paar rondes doen van mario party 8 in een spel dat opgeslagen is (dus niet een paar keer 50 rondes). Daarna mogen de kinderen bordspellen pakken die ze leuk vinden en gaan we aan tafel verder. Zodra het teveel stil zitten word gaan ze lekker met hun speelgoed spelen. Maar als het om spelletjes gaat houden ze het een behoorlijke tijd vol. Het hangt wel een beetje af van onze dochter, als ze niet wil slapen kunnen we ook niet aan tafel.
Vandaag werden de kinderen om 09.45u wakker, en wij dus ook. Daarna gezellig met zn allen uitgebreid ontbijten. Mijn zoon heeft daarna een half uurtje Fortnite gespeeld met een vriendje op de ps en mijn dochter zit op de kamer te spelen met de barbies. Momenteel gaat mijn zoon uit zichzelf huiswerk maken (dat is een wonder!), terwijl mijn dochter gaat tafelvoetballen met mijn man. Ik ga zo een was in de machine gooien. Straks even een grote wandeling met het gezin en de hond. Vanmiddag even naar de stad om schoenen te kopen voor mijn dochter, die past opeens haar laarsjes niet meer. Daarna naar een verjaardag en dan op tijd weer naar huis om voetbal te kijken. Normaal eten wij altijd aan de eettafel maar als er een belangrijke wedstrijd is, dan eten wij bij uitzondering op de bank en de kinderen aan de salontafel voor de tv. De kinderen vinden dit dus ook echt een feestje. Daarna de kinderen op bed gooien en samen Netflix kijken. Normaal gaan we op zondag ook vaak naar het bos, natuur gebied hier in de buurt, geocachen of naar een museum.
Leuk om te lezen. Wij (vooral ikzelf) vind het ook niet fijn om een hele dag binnen te zitten. Vandaag wordt dat het wel vrees ik. Vanochtend viste gehad en vanmiddag weer
Mijn man was vanmorgen om 7.15 thuis van zijn nachtdienst en ligt nu te slapen tot ca. 13.00. Vanavond na het eten gaat hij weer naar bed tot ca. 21.30 om nog een nachtdienst te draaien en is daarna 4 dagen vrij. De kinderen en ik doen op zo'n dag ook niet heel veel. Ze hebben al een tent gebouwd en de oudste is nu van een kartonnen doos een vliegtuig aan het maken. De jongste zit op de bank lekker tv te kijken. We zullen zo nog even wat boodschapjes halen. De 2e was is ook zo klaar en de vaatwasser staat nog te wachten om uitgeruimd te worden. Joepie
Uitslapen tot een uur of 8. Veel koffie en lapzwansen daarna. Dochter zit gerust een uur in bad, dan komt haar vriendinnetje om een uur of 10. na twee uur geloomd te hebben, heb ik ze net uitgelegd hoe Spotify werkt en op haar IPad gezet. De JBL box opgezocht en ze met deze technologie naar boven gestuurd ik hoor nu heel hard: Maan, Bibi, Djamilla en weer Maan. Dus nu ga ik eens een uur in bad! vanmiddag krijgen we wijn en eten van schoonouders. Topdagje dus!
Mijn man ligt ook te slapen na zijn nachtdienst, ik ga er dan meestal op uit. Meestal naar de (indoor) speeltuin, kinderboerderij of op visite bij familie.