Hoi meiden Eergisteren deed ik een zwangerschapstest en had een echte tuurstreep. Alleen te zien in het juiste licht en als ik 'm in een goede hoek hield. Vandaag weer getest en zie het resultaat. Dit is een positieve test. Maar.. het voelt zo onwerkelijk. Zo'n groot nieuws te kunnen zien aan zo'n klein streepje.. Aan de ene kant ben ik heel blij maar aan de andere kant lukt dat nog niet. Is dat raar? Komt bij dat ik eerder een positieve test in handen heb gehad die binnen een paar dagen af- in plaats van opliep. Het maakt me zo onzeker!..
Ik snap je helemaal! Ik zie dat je bijna een jaar bezig bent en dat het moment er nu is ... overweldigend! Je hebt het moment al 100.000 keer in gedachten gehad en nu is het zo ver! Gefeliciteerd meis!
Probeer een beetje te ontspannen meid. Lekker in de zon vandaag met een sapje in plaats van een wijntje
Heel herkenbaar! Wij hebben er jaren op gewacht en na de positieve test vond ik het doodeng! De eerste echo stelde gerust en ik ben er nu wat relaxter onder. Heel veel succes !
Dank jullie wel! Vanmorgen nog eens getest en ze lopen prachtig op! Ook dat is al een geruststelling. Ik ga het steeds meer geloven Het vreemde is dat we deze maand niet echt hoop hadden. Ik was een week als vrijwilliger op vakantie en ergens in die week vielen mijn vruchtbare dagen. Daarom ook niet echt ovulatietesten gebruikt. Alleen 1 vlak voor die week maar die gaf zeker nog geen knaller. Toch hebben de zaadjes die dagen in mij blijkbaar overleefd. Ik weet daardoor niet wanneer mijn eisprong is geweest en dus niet op welke dag ik zit... Sinds de duidelijk positieve test gisteren ga ik steeds meer zwangerschapskwaaltjes ontdekken. Veel plassen, krampjes en gevoelige borsten. En ben gauw licht in m'n hoofd. Misschien geen fijne kwaaltjes maar het overtuigd me wel dat het echt zover is!
Wat een mooi verhaal. Ik lees dat wel vaker dat op het moment dat men er niet mee bezig is het ineens raak is. Ik heb dezelfde kwaaltjes als jou op dit moment. Geniet ervan
Dank, dank! Vanmorgen -meer voor de lol- ook een positieve Clearblue Gaf me toch het allerlaatste stukje zekerheid
Gefeliciteerd!! Ik begrijp je eerste gevoel er helemaal bij hoor! Nu lekker gaan genieten want...JE BENT ZWANGER!