Dit. Ik vind Feline het mooist geschreven, maar dat spreek ik uit als fee-lie-nuh. Als je dat niet wil zou ik voor Felien kiezen.
Ik vind Felien (of hoe je het ook schrijft) niet mooi, dus met de uitspraak Feelien. Ik vind Feline veel mooier. En ik denk dat mensen het vaak dan fout gaan uitspreken en vaak moet verbeteren.
Felien, al vind ik Feline logischer Mijn dochter heet C.eline en wij spreken het uit als C.elinuh Iedereen om ons heen doet dat automatisch ook.
Nou uh het is een korte e tussen f en l. Dus fuhlien vind ik juist heel logisch. Denk aan René. De eerste e is kort (ruh), de laatste e is lang door het streepje (ee). Ruh-nee.
Ik zou er ook niet aan denken om het uit te spreken als Fuhlien Spreek jij bijvoorbeeld Felix dan ook uit als Fuhlix?
Als je echt feelien wil is dit in mijn ogen idd de schrijfwijze. Ik vind Feline wel mooier maar spreek je uit als feelienu
Ik zou voor Feline of Féline gaan, ondanks dat sommige mensen er dan waarschijnlijk even aan moeten wennen dat je de laatste e niet uitspreekt. Felien klinkt voor mij anders (Fuh-lien) en Félien vind ik raar staan. Door de é vind ik het Frans lijken, maar lien staat dan weer heel Hollands. Ik ben dan geneigd om het helemaal op z'n Frans uit te spreken en dan staat er Fee-lie-jen (ongeveer). Maar goed, waarschijnlijk zul je bij elke schrijfwijze wel eens iemand moeten verbeteren, dus ik zou kiezen wat je het mooist vind.
Ik zou zoveel mogelijk "leestekens" vermijden, vind dat zelf best onhandig met iig tickets boeken. Feline vind ik het mooist maar zou ik wel ook zo uitspreken, al kan dat Felien worden als "afkorting". Anders dus Felien
Ik zou gaan voor Félien... dan is voor mij de uitspraak zoals je het schrijft! Vind ik eigenlijk ook wel mooier dan de uitspraak Feline...
Feline en liever geen alternatieve schrijfwijze. Dan moet je dochter straks steeds haar naam gaan spellen.