Kerstpakket voor oppas Opa en Oma's

Discussie in 'De lounge' gestart door Googelplex, 15 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Googelplex

    Googelplex Actief lid

    18 jan 2013
    443
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik ben op zoek naar leuke ideetjes voor een `kerstpakket` voor mijn moeder en voor mijn schoonouders.

    Ze passen meerdere dagen in de week op en willen er nooit iets voor hebben dus vind ik een kerstpakket er wel bij horen :). Het budget is zo`n 70 euro per pakket.

    Zowel mijn schoonouders als mijn moeder gaan direct na de kerstdagen naar het buitenland dus niet-houdbare dingen(Hoe zeg je dat.. voedsel enzo?) zijn misschien niet zo handig. Dingen als een dinerbon ligt voor mijn moeder altijd wat gevoelig (vader overleden en eigenlijk geen vriendinnen om dit mee te doen). Wie heeft er leuke ideeen?
     
  2. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Het tijdschrift Trots ipv een kerstpakket?
    is special voor opa's en oma's!

    Dat geef ik mijn moeder. Mijn vader mag het ook lezen maar geloof niet dat hij dat leuk vindt :).

    Verder de geijkte dingen, theetjes, nootjes..
    Evt een mooie pleed erbij?
     
  3. Googelplex

    Googelplex Actief lid

    18 jan 2013
    443
    0
    16
    NULL
    NULL
    Abonnement op Trots hebben ze al:)
     
  4. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Oh :)

    En jij samen met je moeder naar een sauna of turkse haman oid?
     
  5. barriewarrie

    barriewarrie Niet meer actief

    zelf een mok, glas, wijn/bierglas beschilderen met glasverf
    hand/voet afdruk van je kindje
     
  6. chakie

    chakie Lid

    3 jan 2012
    81
    0
    0
    NULL
    NULL
    Inderdaad een dagje uit. Winkelen, lunchen, museum, dierentuin etc. Ze hebben ook een site met cadeaupakketten. Ik kom er even niet op en kan het zo niet snel terugvinden. Maar als je moeder iets leuk vind om te doen (koken, haken puzzelen bv) kun je een pakket daar op maken. Zelf bij elkaar zoeken is nog leuk om te doen ook.

    Succes!
     
  7. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Samen met je moeder een high tea doen? Want ik kan me ook voorstellen dat ze best wel uit wil, maar als je geen man en geen vriendinnen hebt zou ze dat dus inderdaad alleen moeten doen. dus ga gezellig met haar mee!
     
  8. RosaLynn

    RosaLynn Fanatiek lid

    5 mrt 2011
    1.791
    0
    36
    ik heb zojuist een klok met foto laten maken.
     
  9. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    12 feb 2012
    5.640
    1.444
    113
    Ik lees even mee.. Ik zoek iets leuks om te geven. Had vandeweek al een kerstbakje gegeven, maar dat was eigenlijk zomaar.
     
  10. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    2 jun 2007
    4.319
    37
    48
    ede
    Ik moet ook nog wat verzinnen voor mn schoonouders. Nu is vorige week ook nog de moeder van mn schoonmoeder overleden dus verdienen ze nog wat meer extra dan anders vind ik. Een diner bon hebben we al een keer gegeven en een kerststukje oid ook al een aantal keer. Ik denk dat ik zelf een leuk douchepakket maak. (1voor sm en 1voor sv) en wat lekkere dingen erbij, lekkere fles wijn.
    verder laat ik de kids nog wat knutselen.
     
  11. Thunder

    Thunder Bekend lid

    30 apr 2014
    811
    0
    0
    NULL
    NULL
    Een doe-cadeau en dan inderdaad met je moeder mee gaan. Op Groupon krijg je soms ook wel inspiratie voor bijzondere etentjes/nachtjes weg/uitjes.
     

Deel Deze Pagina