Hoi Zijn jullie mij vergeten ik ben vandaag jarig Werd vanmorgen heerlijk wakker gemaakt door de kids met een hele boel cadeaus. En een lekkere kop thee ze hadden samen met papa de hele keuken versiers en het ziet er heel mooi uit en de kids waren ook heel erg trots. Heb onderandere een hele mooie hanglamp gekregen lekkere chocola, een mooie foto van ons samen in een zwarte lijst en een hanger voor aan mijn ketting en 2 kussen voor op de bank enz enz. Morgen komt er nog meer visite ook ivm de verjaardag van marki die is maandag jarig en dat vieren we morgen grotendeels
Hoi Ramona, jij ook jarig vandaag? Heb je het niet in de agenda gezet dan? Ik wel, daardoor kreeg ik ook veel reacties... VAN HARTE GEFELICITEERD EN HEEL VEEL PLEZIER..
Monika doet de verjaardagen, jullie zijn niet vergeten hoor! soms is ze vroeg en soms wat later... in ieder geval gefeliciteerd!
GEFELICITEERD! Ik hoop dat je genoten hebt van je dag. Nu nog lekker genieten van je avond! Veel plezier Liefs, mussie