Halve kilo aangekomen bij 7 weken zw. Is dit normaal? (Reken vanaf Nod) Wat zijn jullie aangekomen bij 7 weken?
Ik was bij de controlle van 15,5weken pas 100gram aangekomen. Lijkt me dat je niet veel aankomt in het begin. Las getal in een ander topic maar je bent afgevallen in je vakantie. Dit kan komen doordat je minder hebt gegeten door de warmte. Anders komt het echt gewoon van het snoepen of lekkere trek. Denk dat de meeste pas beginnen aan te komen met +-10wk. Maar er zijn natuurlijk uitzonderingen hahahaha
Ik was vanaf mijn NOD tot week 6 een kilo aangekomen, gewoon omdat ik zo enorm veel at. En vanaf toen werd ik super misselijk en hield ik vrij weinig binnen.
Is niet veel hoor. Stel dat je normaal 65 weegt, en nu 65,5. Dat is een minimaal verschil toch? . Je gewicht kan sowieso iets schommelen, misschien houd je iets meer vocht vast met dit weer, of heb je veel gedronken. Wie weet is het na 't weekend wel weer minder. Je lichaam is op het moment druk aan het veranderen van binnen, maak je geen zorgen!
Sorry voor de bezorgdheid...maar het lijkt me dat je je hierover heel erg druk maakt en dat nu al bij 7 weken? Het viel me op omdat je er kort na elkaar al 2 topics over aanmaakt en ook in een ander 'gewichtstopic' dezelfde vraag stelt. Misschien heb ik het mis hoor, maar laat het niet een te groot issue worden!