Onze zoon begint een beetje een afgeplat achterhoofdje te krijgen. Hij slaapt ook altijd op zijn rug met zijn hoofdje omhoog. Op het consultatiebureau hebben ze er nog niks over gezegd, maar je kan het wel echt zien... Nu hebben we van mijn schoonzus zo'n baby sleep te leen gekregen, daar liggen ze dan tussen op hun zij. Met een klein driehoekje voor de buik. Wie gebruikt ook zo'n ding? Vandaag hebben we hem er in de box ingelegd en dat vond hij wel leuk, want hij kon mooi bij zijn speelgoed. Hij kan zelf nog niet draaien. Maar ik durf hem er 's nachts eigenlijk niet in te leggen. Ben veel te bang dat hij over het driehoekje heen gaat draaien.... Hij is best wel beweeglijk. Maar als hij er 's nachts in zou liggen, dan zijn dat wel mooi 11 uren. Dat geeft misschien wel het meeste effect. Of niet?
Je kindje is er nu ws al te sterk voor. Hierin kan je kindje nl omdraaien, zonder al te veel moeite. Hier tot 3,5 maand gebruikt totdat hij ineens op zijn buik lag. Ik ben me rot geschrokken en heb dat ding nooit meer gebruikt. Thijs kon pas omdraaien met 4,5 maand, en deed voor die tijd geen pogingen hiertoe. Als je wilt dat je zoontje met zijn hoofd opzij ligt heb je ook de safe-t-sleep (prenetal) kopen. Daarin liggen ze op hun zij, maar worden vastgehouden door een band, waardoor omdraaien niet mogelijk is. Dat is wel veilig. Misschien kun je op hun site iets meer info vinden.
Ons zoontje heeft ook echt een voorkeursligging en heb ook de baby sleep in gebruik, ik gebruik deze voor zijn middag slaapje en om de nacht s nachts. Hij is nu bijna 15 weken, hij rolt nog niet om en zelf vind ik het een veilig idee dat hij niet helemaal op zijn buikje kan rollen.
Ik heb de babysleep gebruikt tot en met 7 maanden, ook 's nachts, bij ons ging dat super. Je moet je eigen gevoel volgen voor 's nachts, je kent je eigen kindje het beste. Ik deed het eerst ook niet 's nachts, tot mijn vriend zei, doe het maar wel, komt goed. En ja, het kwam goed, resultaat een prachtig gaaf hoofdje! Succes met de overweging
Aaron heeft ook een poosje erin gelegen maar het mocht niet s'nachts dus overdag wel erin geslapen en veel gestimuleerd in de box ect en na 2 maanden was het helemaal perfect. S'nachts heb ik nooit gedaan lijkt mij niet lekker 11 uur dezelfde houding dus ook niet voor mijn kindje misschien duurt het dan iets langer tot het hoofdje minder plat is maar comfort is ook wat waard vonden wij.
Onze oudste zoon (8 jaar) heeft er in gelegen en zijn broertje nu ook weer. Ik vind dat ding ideaal en ze liggen er heerlijk in. Ik denk dat hij echt niet zo maar over het driehoekje "duikt" hoor en zeker als hij zich nog niet omdraait. Ik zou het lekker proberen als ik jou was. Begin overdag zodat je vaak bij hem kan gaan kijken. Succes.
Hier staat onderaan de pagina met wat veilig is en wat niet. Succes Safe T Sleep - Producten veilig/onveilig deel2