Rond 7 uur. Maar als we bijv op visite zijn word het gerust later hoor! Tijdje terug lag hij er pas rond half 10 in, hield hij prima vol. Hij word tussen 8 en 9 wakker sochtemds
Tussen 21.00 en 22.00 overdag slapen is wisselend. Soms 2x een uur, soms 1x soms alleen hazenslaapjes. Ze wordt tussen 8.00 en 9.00 meestal wakker.
Mijn dochter gaat er om 19.30 in en dan slaapt ze meestal tot 8.00/8.30. Tenzij ik moet werken. Dan maak ik haar om 6.45 wakker.
Nee geen optie. Ze kan niet langer dan 19.30 opblijven. En ik heb geen zin om een slapend kind uit de auto te halen, ze wordt dan weer wakker, is mega chagrijnig en moeilijk weer in slaap te krijgen. Voor sommige kindjes dus geen optie. Als ze om 10u wakker zou worden zou ze wellicht rond 20.30 naar bed kunnen maar in dit geval gaat die vlieger niet op.
Hier meestal tussen half 8 en 8. Ze is nu 17,5 maand. Overdag slaapt ze tussen 12-15 uur. Vaak rond de 2 uur. En ze wordt 's morgens rond 7 uur wakker. Wij nemen haar eigenlijk ook nooit mee naar verjaardagen of andere feestjes 's avonds. We regelen een oppas of we gaan niet. Lijkt me niks om haar mee te nemen, daar een bedje uit te stallen en haar daar te slapen te leggen, vervolgens uit haar slaap halen in de auto en naar huis. Afgelopen oudjaar wel meegenomen naar mijn schoonouders maar slapen ho maar...ook een weekendje naar een vakantiepark was het slapen een drama en afgelopen vakantie ook. Jammer dat het bij andere mensen zo makkelijk gaat, misschien pakken we het wel verkeerd aan en moeten we het juist vaker doen, maar ik zou niet weten wanneer, we hebben niet zo vaak avondfeestjes hooguit 1x pm
Onze meid is standaard om 7.15 wakker, daarvoor ook wel wat, maar brabbelt dan en gaat weer even slapen. Dan slaapt ze eind vd ochtend nog een uurtje en eind vd middag. Dan meestal tegen 20 uur op bed. We kunnen haar gelukkig 's avonds meenemen en in haar campingbedje slaapt ze net zo gemakkelijk als thuis. Als we haar dan wakker maken, is ze gelukkig vrolijk en gaat ze ook weer happy der eigen bedje in.. dat is wel relaxed
Onze zoon gaat 18.30 naar boven voor een klein flesje en slaapt daarna. Vaak nog even kletsen en spelen in bed. Hij wordt wakker om 6.30 ( soms later) maar nu met tanden en kiezen die doorkomen al veel eerder. Hij slaapt dan wel ff verder en vaak 6.30 wil hij eruit. In de ochtend nog een klein uurtje en in de middag vaak 2 uur. Hij is ruim 15 maanden
Hier is ze nog maar 17 weken, maar rond 20u gaat ze in haar bedje. Ze sliep hier beneden in mijn armen, maar werd snel wakker van lawaai. Dus ben ik haar boven beginnen leggen. Wel wacht ik tot ze slaapt en leg ik haar dan neer, maar meestal duurt dit 5min van zodra ze de kamer binnen gaat. 'S nachts kan ze wel alleen inslapen. In het begin moest ik 4 tot 5x naar boven voor haar tutje. Nu is dat 1 a 2x. Ze krijgt nog een laatste fles tussen 22u30 en 23u30 en slaapt dan tot 5u-6u.
Mn dochtertje van 7maanden gaat altijd tussen 20:00 en 20:30 naar bed en word tussen 7 en 8 weer wakker. Ik probeer het nu langzaam aan een beetje te vervroegen om naar bed te gaan.
Mijn zoon is 4,5 maand en sinds 2 weken slaapt hij tussen 19.00 en 20.00 en door tot een uur of 07.00 s ochtends.. voor die tijd van 22.00 tot 07.00.. (is zijn eigen tijd in rap tempo gaan vervroegen.. was opeens aan het gapen enz)
ons dochtertje van 21 maanden gaat tussen 19u en 20u naar bed ( soms wel eens een uitzondering dat het iets later is) en word tussen 9u en 10u wakker. Tenzij we beide moeten werken op ma en di. dan word ze om 6u wakker gemaakt maar kruipt ze bij oma weer haar bed in om half 7 haha veelte vroeg vind ze dat
Oh hier is het nog heel erg zoeken naar de juiste slaaptijden.. Was al toen hij nog een hele kleine baby was dat hij pas 23:00 wou slapen, dus hij is hier altijd al een laatslapertje geweest. Nu slaapt hij dan pas tussen 21:00 en 22:00. Maakt niet uit wanneer hij overdag geslapen heeft. Laatste paar dagen was hij wel eerder moe, maar het probleem als hij eerder naar bed gaat, is dat hij rond 22:00/23:00 wakker wordt en pas rond (maar meestal na) 2 uur weer met heel veel moeite wil slapen omdat hij eerder gewoon niet meer moe is. En meestal slaapt hij tot zo'n 8 uur in de morgen, soms eerder en soms een enkele keer dat het uitschiet tot 10 uur max, maar dat wordt wel steeds zeldzamer dat dat gebeurd.
Dochter gaat om ongeveer 19.30 uur naar bed. Ze slaapt tot een uur of 7.30-8.00 op onze vrije dagen, op werkdagen halen we haar eerder uit bed. Overdag slaapt ze meestal twee keer anderhalf uur of ze doet één lang slaapje.
Hier liggen ze beide sowieso om 20.00 en om 8.00 haal ik ze uit bed. Gaat prima nu, en zolang ze de fles van 19.30 nog nodig hebben, houden we het ook zo
Onze dochter is net 1 jaar geworden en gaat tussen 8 uur en half 9 naar bed. Ze is dan al wel behoorlijk moe dus ik denk dat we haar wat vroeger in bed moeten gaan leggen.
Kleine man gaat tussen 7 en half acht naar bed Daarna krijgt hij nog een avond voeding om 11 uur als hij wakker word. Nu nog maar twee keer per week Anders slaapt hij door tot 6 uur voor een eerste voeding van de dag