Hier tussen 18:45 en 19:30 (even afhankelijk van de vermoeidheid en/of slaapjes overdag). En hij slaapt helaas altijd tot een uur of 7, want dan gaat de wekker af van mijn partner en is hij klaarwakker.
Met twee slaapjes overdag was t half acht/acht uur. Nu met een slaapje is ze om 7 uur echt moe. Slaapt sochtends altijd erg uit tot half negen soms iets eerder maar ook wel eens later
In verband met mijn werk gaat hij rond 21.30u naar boven pyjama aan en laatste fles en dan slaapt hij tot 9.30/10u ongeveer. Ik moet er af en toe nog eens uit voor een speen maar over het algemeen slaapt hij door.
Meestal tussen 19u en 19.30u. Gisteravond erg moe van dagje gastouder en lag ze er om 18.20 al in. Ze is sochtends vaak rond 7 u wakker.
Meestal tussen 8 en 9, soms wat eerder maar eigenlijk nooit later. Ze is nu 11 maanden en heeft moeite met inslapen dus vaak ben ik wel een half uurtje bezig haar in slaap te krijgen. Ze slaapt dan (of ze nog wakker wordt of niet) tot half 8/8 uur. Soms denk ik dat ik iets te laat ben met naar bed brengen, maar eerder naar bed brengen heeft tot nu toe een averechts effect gehad.
Hier begint dl rond 18u moe te worden. Dan spelen we nog even met haar (om het avondeten nog wat te laten zakken ), douchen/in bad, pyjama aan, tandjes poetsen en daartegen is het 18u45-19u00 en dan is de kaars wel helemaal uit en gaat ze naar bed. Langer rekken lukt hier ook totaal niet, dan wordt ze alleen maar lastig . Ze slaapt wel van 19u00-7u00/8u00, dus is voorlopig ook helemaal goed zo !
Hier 5 maanden en vanaf 3 maanden oud om 18.15 in bed (17.30 bad, 18.00 borst). Ze start dan tussen 07.00 en 08.00 haar dag, maar soms komt ze wat eerder (dan voed ik haar en leg haar weer terug, en dan slaapt ze verder) en heel soms pas om 08.30. In de nacht komt ze meestal rond 01.00 en 04.00 voor een voeding, maar ook dit verschilt per nacht. Overdag slaapt ze 3-4 slaapjes van 45min en is echt kapot rond 17.00u. We rekken het dan nog even tot bedtijd, anders start ze haar dag nog vóór 06.00, en da's me echt te gek. Maar sinds een week is ze ineens te moe om haar laatste voeding te pakken en raakt ze mega overstuur. Ik laat haar dan maar slapen en na 45min wordt ze alsnog wakker (19.00) voor die laatste voeding. Ook goed
Hier tussen half 9 en half 10 laatste voeding, daarna naar bed, dan slaapt ze tot ongeveer half 8 (anders maak 'k haar rond die tijd wakker). Na voeding leg 'k haar gelijk weer in bed en slaapt ze tot uur of 11. Verder slaapt ze dan niet veel meer overdag, af en toe 10 tot 30 minuten. Alleen in de auto wil ze nog wel eens wat langer slapen.
Mijn dochter gaat tussen kwart over 8 en kwart voor 9 naar bed en wordt dan tussen kwart over 6 en 7.15 uur wakker.
hier gaat onze dochter van 1,5 om 7 uur eruit, om 1 uur s`middags tot 4 uur slapen en dan om 7 uur weer naar bed
hier is de jongste altijd een slaapkop geweest. voor haar eerste jaar ook al rond 18:00 al naar bed tot smorgens 7:30 nu is ze 21 maanden en gaat tussen 18:30-19:00 naar bed tot ook smorgens 7:30. ze zit ook in dat ritme omdat ze zoon smorgens vroeg naar school moeten brengen. anders zou ze zo nog wat langer slapen. zoon van 5 ligt ook elke avond al rond 19 uur op bed. maar de eerste 2 jaar waren een drama en sliep hij nooit voor 22:00. ben blij dat de 2e wat makkelijker is.