Hoelang caravan op oprit

Discussie in 'De lounge' gestart door p1982, 4 mei 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Hij staat ook niet op de stoep. Maar op eigen terrein ;)

    Goddank mag je zelf besluiten wat je op je eigen grond zet, je hebt er immers voor betaald. Zou een bak zijn als elke buurman zich kan bemoeien met wat er op je erf staat.

    Draai je dan gewoon om en denk aan iets anders.
     
    Paardenbloem, Lafelife, DastyQueen en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Ja logisch toch!

    Ik ben thuisblijfmoeder, vaak thuis, maar ik mag dan toch geen auto. Ik heb toch geen leven? Hoef niet soms ergens heen? Ik moet de fiets maar pakken..


    Ontopic;
    Dom gezeik. Het is niet jouw oprit. Niet jouw erg. Jij bepaald niet. Stop met zeuren en bemoei je met je eigen leven.
     
    yaro, lloorrtt, DastyQueen en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    Nee, dat mag dus niet. Ik woon in de bebouwde kom en mag van de APV mijn paardentrailer niet op mijn eigen terrein zetten. Buiten de bebouwde kom mag dat wel.
     
  4. cactusje

    cactusje VIP lid

    12 feb 2015
    6.752
    1.993
    113
    Zou idd mooi verhaaltje zijn. Mijn man zet regelmatig zijn auto achter de mijne op onze oprit. Als er op de parkeerplekken ruimte is zeer hij zijn auto meestal wel daar neer, of net hoeveel zin hij daarom heeft. Omdat er ruimte is voor onze beide auto's wil toch niet zeggen dat dat dan ook maar moet? Wat ik pas vervelend vind is dat er regelmatig een auto gedeeltelijk voor mijn oprit staat waardoor ik mag klooien om eruit te kunnen komen.
     
    DastyQueen vindt dit leuk.
  5. siriel

    siriel VIP lid

    15 nov 2010
    5.123
    2.957
    113
    Vrouw
    Weetje wat ik me nu werkelijk waar af vraag... Er staat een caravan op eigen terrein van die mensen.
    Buiten het feit of het "officieel" wel of niet zou mogen, wat zou het jou in hemelsnaam uitmaken??!:rolleyes::eek:
    Kijk er gewoon lekker niet naar.
    Is het jaloezie dat die mensen lekker met de caravan wegkunnen oid?
    Je hebt er toch geen last van?
    Als hij nu midden op straat zou staan en 3 parkeerplaatsen in beslag nam:cool:
    Van dit soort onnodige gelul krijg je altijd van die burenruzies die nergens over gaan:cool:
     
    lloorrtt, DastyQueen, Sado en 3 anderen vinden dit leuk.
  6. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.479
    113
    Klopt wanneer je op een hoekhuis woont (doe ik dus ook) mag b.v je schutting niet hoger zijn dan een meter op het punt waar je huis stopt. Op het punt waar ons huis stopt gaat ons inrit nog 2 meter door, onze schutting mocht dus vanaf dat punt niet boven een meter uit komen.
    Het rare is dus dat dit dan ook voor busjes en caravans geldt, maar poot ik er nu coniferen in en laat die hoger groeien dan een meter, dat mag dan weer wel.
     
    DastyQueen en tuc vinden dit leuk.
  7. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Op de openbare weg 3 dagen en op eigen oprit zoals je wilt. Onze overburen hebben veel de camper op de oprit staan en de auto erachter maar ik vind dat zooo leuk :D ze gaan vaak weg.
    Altijd vakantie gevoel...mja ik geef er niks om want over een paar weken komt mijn gevaarte ook op de oprit :thumup:
     
  8. Marisje89

    Marisje89 Fanatiek lid

    10 jun 2015
    1.667
    205
    63
    Parttime logistiek
    Apart. De oprit waar ik tegen aankijk staat toch echt een paardentrailer op het erf achter het hek. Mag hier gewoon.

    Mijn paardentrailer staat hooguit een nachtje op een openbare parkeerplaats als ik hem de volgende dag vroeg nodig heb. Anders pas de dag zelf ophalen uit de loods.


    Maar on topic. Kom op het is een caravan en die staat er waarschijnlijk niet het hele jaar hooguit paar weken voor vertrek. Schoonmaken, nalaten kijken, inpakken.
    Dat kan je vaak niet op een stalling waar al die dingen hutjemutje op elkaar staan. Mijn schoonouders doen dat ook zo en dan gaan ze als ze terug komen uitpakken en schoonmaken en verdwijnt de caravan in de stalling.
    Zeur niet zo over de auto’s dat die op een openbare plek staan ze hebben evenveel recht.

    Dit is puur zeiken om het zeiken. Zijn het die auto’s het niet doen een ander het wel. Het is geven en nemen. Ander na een hutje op de hei heb je der geen last van
     
    DastyQueen vindt dit leuk.
  9. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    @Marisje89 , de APV is per gemeente verschillend.

    Ik woon in een stad, daar is het strenger als in dorpen doorgaans.
     
  10. Marisje89

    Marisje89 Fanatiek lid

    10 jun 2015
    1.667
    205
    63
    Parttime logistiek
    Oke dan snap ik het. Ik zit echt in een klein dorpje.
     
  11. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    In dorpen is dat zo streng ook niet. Maar in de stad is de ruimte beperkt. Ook voor nooddiensten etc. Vandaar dat de APV strenger is.
     
  12. Rizzoli

    Rizzoli Fanatiek lid

    21 aug 2013
    2.515
    966
    113
    Wij wonen achteraf, maar wel in een straat zeg maar
     
  13. tuc

    tuc Niet meer actief


    Wat een vreselijk overtrokken reactie weer. Kan dat niet een tandje minder? Er zijn er nog meer zoals de jouwe hoor, maar ik haal deze er even uit.
     
    Madeliefke vindt dit leuk.
  14. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Ook niet voor even? En een caravan valt toch ook onder iets anders dan een paardentrailer?
     
  15. Rizzoli

    Rizzoli Fanatiek lid

    21 aug 2013
    2.515
    966
    113
    Zojuist gekeken; in de AVP van onze gemeente staat dat uitzichtbelemmerende voertuigen, ook op eigen grond, daar niet mogen staan als ze langer dan 6 meter of hoger dan 2,4 meter zijn. Een caravan mag daar dus gewoon staan.
     
  16. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Ik vind van niet :)
    Ik vind het bizar kinderachtig als je zeurt over een caravan omdat je het niet "mooi" vind.
     
    Lafelife vindt dit leuk.
  17. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    Blijkbaar zit TS ook de hele dag thuis anders weet je niet eens dat de auto’s van de buren er de hele dag staan ;).
     
    DastyQueen en Biny vinden dit leuk.
  18. tuc

    tuc Niet meer actief

    En dan moet je zo reageren? Vreemd. Maar goed ik vind caravans echt afschuwelijke dingen dus als die steeds 3 weken in het zicht staat zou ik er ook wat van zeggen.
     
  19. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    Jawel! Onze APV staat 3 dagen toe voor caravan, paardentrailer en aanhanger. Camper is ruimer maar ook niet onbeperkt. Een camper is een motorvoertuig en dus in geval van nood of problematiek zelfstandig te verplaatsen. Daar zijn APV's soepeler mee.

    Moet je camper ook weer niet te oud zijn want dan krijg je verontreinigings gezeur. Dit geldt allemaal voor onze stad he? In Lutjebroek is het vast zo streng niet.
     
  20. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    En zoals jij er in het echt wat van zou zeggen, doe je dat op dit forum ook. En ik ook, alleen omdat jij nu mijn mening niet deelt vind je het vervelend :)

    Hopelijk voor jullie en de buurt heeft niemand daar een caravan :)
     
    lloorrtt vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina