Snotneus

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Siesje, Jun 17, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Siesje

    Siesje Actief lid

    Jan 24, 2007
    430
    0
    0
    Hi allemaal,

    Even een vreemd vraagje: ons meisje is enorm verkouden en haar neus loopt ontzettend. Nu ben ik steeds met zakdoekjes (met balsem) haar snottebellen aan het weghalen. Maar uiteraard vindt ze dit heel irritant, een neuspompje nog erger.
    Nu vroeg mijn vriend zich af: wij als volwassenen kunnen (sorry voor het smakelijke aspect) ons snot weer "opsnuiven" in plaats van het uit de neus laten lopen. Een baby kan dat niet toch? Weerhoud ik ons meisje van dit leren, door het weg te vegen?

    Groetjes, Sigrid
     
  2. PoezieQ

    PoezieQ Bekend lid

    Jan 31, 2007
    580
    0
    0
    Nee hoor. Ze kan het nu onmogelijk (bewust) zelf opsnuiven, dus je zal het wel moeten afvegen, voordat alles en iedereen eronder zit ;)
     
  3. popje

    popje VIP lid

    Jul 20, 2006
    7,339
    269
    83
    NH
    het snot opsnuiven is ook niet al te best hoor....
    Zo kan het gaan vast zitten in de holtes en dan kan je voorhoofdontsteking of bijholtontstenking krijgen.
     

Share This Page