Dat lijkt mij ook. Mijn dochter (net 1) is echt niet tevreden met alleen de borst 's ochtends. Ze eet met gemak 2 boterhammen op, nadat ze kort daarvoor uitgebreid heeft gedronken.
Ik geef al meer dan een jaar maar 1 voeding per dag meer, en soms vraagt Meneer zelfs een hele dag niet (en andere dagen dan weer 's morgens en 's avonds). Tot nu toe gaat dat prima, maar Zijn hammies zijn nu wel geteld. Over 2 weken ong. stop ik.
Dat is natuurlijk prima! En als je kind nou naar het kinderdagverblijf gaat (zoals hier 2 dagen in de week)? Dan moet het toch wat stevigs in de maag hebben, want anders moet het de ochtend door op borstvoeding en een portie fruit!
Geven ze op het kinderdagverblijf toch gewoon halverwege de ochtend een cracker of boterham? Of je geeft op kinderdagverblijf-dagen thuis boterham, hoeft dan toch op andere dagen niet?
Mijn zoontje word 1 en heeft nog 2 borstvoedingen Om 7 uur en dan krijgt hij 9:00/9:30 Pap en om 00.00 word hij nog wakker om even wat te drinken
Mijn zoontje krijg om 6:30 borstvoeding, slaapt dan vaak weer een uurtje, dan om 9 uur fruit en om 10:30 een fles. Hij heeft er voldoende aan hoor. Als hij naar mijn ouders gaat, krijgt hij zijn fruit iets eerder. 1.5 stuk fruit is net zo vullend als een boterham. En wie zegt dat borstvoeding niet vult? Ieder zijn eigen keuze toch, we gaan hier elkaar toch niet wijs maken dat je je kind te weinig eten geeft??? Ieder kind is anders! Beetje vreemd hoe sommigen hier reageren...
Hier ook altijd eerst borstvoeding in bed en een uurtje later de boterham. Ze heeft dan echt trek, ze is sowieso een broodliefhebster.
Hier ook nu al bijna een maand alleen in de ochtend. Daarna nog wel wat pap met fruit om zn ontbijt verder af te maken. De ene keer eet hij hier meer van dan de andere keer. Ben ook benieuwd hoe lang er genoeg borstvoeding blijft komen .