Vanaf volgende week gaat mijn oudste eindelijk naar de psz. De medewerker van Korein (waar psz onder valt) zei dat ik over die uren kot kot kan aanvragen, maar op internet lees ik van niet. Moet ik nou die 150 euro voor 2 dagdelen helemaal zelf ophoesten?
Voor een peuterspeelzaal krijg je geen kinderopvangtoeslag: Geregistreerde kinderopvang en Welke vormen van kinderopvang zijn er? | Vraag en antwoord | Rijksoverheid.nl
Dat zou ik dan bij Korein navragen, die hebben daar schijnbaar ervaring mee. Ik vind 150 wel een heel bedrag voor 2 dagdelen peuterspeelzaal. Wij betalen maar 25 pm (bij ons is het niet inkomensafhankelijk).
Nee, je krijgt geen subsidie oid heirvoor. En 150 euro lijkt me heel veel. Hier is het met 2 dagdelen 55 euro. Is een flink verschil!
Ik betaal 5 euro per dagdeel (900-1130 uur) dus 40 euro per maand. Als er vakantie is dan betaal ik niet. 150 euro is wel bijna 4x zo duur! Je vraag ging eigenlijk over KOT, sorri dat weet ik niet.
Even navragen bij korein. Wij zijn net verhuisd en hier werkt het ook anders dan in onze vorige woonplaats. Eerder betaalden we 70 euro voor 2 ochtenden. Nu zouden we 175 euro betalen voor dezelfde 2 ochtenden of ik moet 8 uur per week vrijwilligers werk doen, dan wordt het vergoed door de gemeente. En als ik wel werk zou hebben zouden we ook recht hebben op teruggave van de belastingdienst. Hier heet het geen peuterspeelzaal maar peuterspelen en valt het onder kinder opvang en is teruggave van de belastingdienst wel aan de orde.
Pfff ik hoop dat jullie gelijk hebben! Ties heeft het zo hard nodig maar ik weet niet of we dit wel kunnen opbrengen
Op de site van korein staat dat peuterwerk bij de bld als verkorte dagopvang staat geregistreerd en je er kot voor krijgt. Dus dat hoop ik dan idd maar! Morgen maar eens regelen..
Bij ons is twee ochtendjes PSZ 100 euro per maand en daar krijg je niets van terug. Duurder had ik ze nog niet gehoord. Is het bij jullie geen PSZ in combi met halve dagopvang? Daar krijg je wel geld voor terug. Puur uit nieuwsgierigheid: waarom gaat hij pas met 3,5 naar de PSZ?
Daantje, goede vraag! Ik werkte eerst heel veel en Ties kwam bij de go vaak in contact met andere kinderen. Pas later realiseerde ik me dat ze op het psz ook veel leren voor als ze naar school gaan. Sinds een jaar werk ik maar 1 dag per week en zijn mijn kinderen de enigen bij de go ik probeerde Ties op de psz te krijgen maar de wachtlijst was te lang. Nu ze een nieuwe grotere locatie hebben is er ineens wel plek Mijn jongste staat al ingeschreven
Ja en aangezien het op de site van korein ook staat plus dat ze dat ook aan de telefoon zeiden komt het vast goed! Bedankt voor het meedenken
Hoop voor je dat ze snel terecht kunnen! Wij hebbenonze dochter ook al op de wachtlijst staan. Staat ze nu een jaar op en euhm ze is al 14 maanden . Hier kom je er anders niet tussen.
Als ik het volle bedrag had moeten betalen...dan had ik mn zoontje NOOIT naar de PSZ kunnen laten gaan!! Ik krijg subsidie van de gemeente waarin ik woon en mocht ik werk vinden dan valt het onder kinderopvang omdat de PSZ inmiddels in mijn gemeente Halve dagopvang heet. ik betaal evengoed nog bijna 75 euro p.m.
Ik heb hem erop gekregen er ging een grotere locatie open waardoor er plaats vrij kwam. Mijn jongste staat op de lijst en kan volgend jaar gewoon terecht. Ik heb net gebeld en krijg idd kot! korein heeft me over de telefoon even geholpen met aanvragen, zodat ik het zeker goed heb gedaan. Dus alles is nu geregeld!
Klopt, onze dochter gaat ook naar de PSZ die sinds dit jaar onder Korein valt en wij krijgen ook KOT.
Wat is dat toch gemeente afhankelijk.. hier gaat Julia met 2 jaar 4 dagdelen in de week.. (schijnt gebruikelijk te zijn) en dat kost me incl verstfruit elke dag 12 euro per maand! Dat vind ik dan ook wel weer belachelijk goedkoop.