slapeloosheid en doorslapende baby

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door wendy339, 24 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Hey meiden,
    Ik ben 2 jan bevallen en heb sinds dat mijn zoontje een week of 8 is last van niet kunnen slapen. Mijn zoontje slaapt al vanaf 3 weken door dus ik ben niet ontregelt door nachtvoedingen oid.
    Wel ben ik rond die termijn weer met de pil begonnen maar lees in de bijsluiter niets over slapeloosheid als bijwerking (microgygnon 30, heet nu anders ). Had deze pil van te voren ook dus daar is niets nieuws aan.
    Ben nu inmiddels na 2.5 maand op aan het raken door het kort slapen (gemiddeld 3/4u per nacht). Ik ga zoiezo even de huisarts bellen maar wilde weten of er meer mama's dit herkennen..

    ps; Ik ben nooit een goede slaper geweest,had voor de zwangerschap ook weleens dagen dat ik niet kon slapen,maar nu is het ELKE nacht..
     
  2. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    ik herken het niet specifiek na weer beginnen met de pil, maar ik ben wel een slechte slaper. misschien kun je melatonine pilletjes nemen (ik weet niet of je bv geeft, dan zou het misschien niet mogen) of acupunctuur. met beide heb ik goede ervaringen.
     
  3. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    Het kan best zijn dat je o.a. door de pil slechter slaapt. Je bent pas bevallen en er zit nog een flinke bom hormonen in je lichaam. Ik merk het hier ook dat ik anders slaap dan voor de zwangerschap. Word nergens wakker van behalve mijn dochter. die hoeft maar een scheet te laten en ik ben wakker.
    Zou eens informeren bij de huisarts. En je kan natuurlijk zelf proberen of het idd door de pil komt door er weer even mee te stoppen.
     
  4. Melovekane

    Melovekane Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    1.284
    0
    36
    Vrouw
    Lerares aardrijkskunde
    Zuid Holland
    Ja ik lig ook op scherp in bed, als ik maar een geluidje uit mijn zoontjes kamer hoor komen wordt ik al wakker. Ik slaap totaal niet diep en ben daardoor ook zooo moe! Probeer overdag ook af en toe bij te slapen. lukt bij mij ook niet echt hoor.
    Ik denk niet dat het door de pil komt, zijn denk voor een groot deel de hormonen
     
  5. bloem86

    bloem86 Fanatiek lid

    31 jan 2011
    1.004
    0
    0
    Volgens mij heet microgynon 30 nog steeds hetzelfde.
     
  6. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Sommige apotheken bieden de goedkopere variant aan tegenwoordig..
     
  7. topper12

    topper12 Niet meer actief

    Had hetzelfde probleem. Ben toen gestopt met de pil en sindsdien ging het een stuk beter!
     

Deel Deze Pagina