Van de oudste 's nachts bevallen, mijn moeder kwam de volgende ochtend vroeg naar het ziekenhuis De jongste is aan het einde van de middag geboren, toen paste mijn moeder op de oudste en heeft ze de jongste dus gezien toen wij die avond thuiskwamen uit het ziekenhuis. Mijn vader is een paar jaar geleden overleden en mijn schoonouders wonen in het buitenland en zagen de kinderen dus pas respectievelijk met 4,5 maand en 2 maanden.
Mijn schoonouders stonden tijdens mijn bevalling al in het ziekenhuis! Ze zijn weer weg gestuurd en waren toen een uur na de bevalling weer terug! Meteen na het hechten zijn ze binnen gekomen.....ik was nog niet gedouchd en de kleine lag nog op mijn buik, aan de borst. Van mij had het best wat later gemogen, net zoals ik ook tegen mijn schoonmoeder gezegd had in mijn zwangerschap.
Mn ouders waren er 's nachts, toen de kleine een uur of 2, 3 oud was. Mn schoonouders kwamen 's ochtends om 10 uur, ze waren eerst even naar de stad geweest voor een kadootje en mn schoonvader had de ochtend vrij genomen van zn werk.
Bij de eerste kwamen mijn ouders en schoonouders ongeveer 12 uur na de bevalling. Ik was 's nachts bevallen en we hebben overdag alle tijd nodig gehad om te wennen en kennis te maken met onze zoon. Bij de tweede waren mijn ouders 10 uur na de bevalling op kraamvisite. Ze hadden de oudste opgehaald en kwamen hem toen terugbrengen. Mijn so waren nog op vakantie en kwamen na 8 dagen op visite.
Mijn moeder was bij de bevalling. Ik beviel om 09.37 en die middag is mn schoonfamilie geweest. Mijn vader kwam laat in de middag. Bij mijn oudste was mijn moeder er ook bij (ze filmt nu eenmaal erg goed ) en mijn schoonouders kwamen toen de avond na de bevalling. Ik beviel toen om 20.33 dus moest een nachtje in het zh blijven. Mn tweede is thuis geboren! (YES!!!)
mijn ouders (en broer en szus) waren meteen toen ik op de kamer kwam er (na de bevalling is t hier gebruikelijk om nog 2 uur op de verloskamer te blijven om bij te komen en 'kennis te maken', erg fijn) mn schoonouders zagen haar na 5 weken voor t eerst.
Bij ons waren mijn ouders er iets eerder. Ze wonen beiden in de buurt maar mijn schoonmoeder heeft net wat meer tijd nodig om zich op te tutten als ze 's nachts wakker wordt gebeld.. Bij deze baby zal mijn schoonmoeder er het eerste zijn, omdat zij op het moment supreme op onze dochter zal passen. En ik wil dat onze dochter haar zusje als eerste ziet.
dezelfde dag nog, schoonvader heeft ons opgehaald omdat we met de ambulance naar t zh moesten en thuis zaten moeder/schoonmoeder en schoonzusjes met een versierd huis en koffie te wachten
Mijn zoontje is om 15.30 geboren en mijn ouders kwamen rond 20.30 kijken. We lagen nog in het ziekenhuis en mijn zoontje lag in de couveuse, dus ze konden hem maar 1 minuutje zien. Gelukkig mocht hij de volgende dag eruit en toen zijn zij de volgende avond weer geweest. Mijn schoonvader is na 4 dagen geweest en mijn schoonmoeder pas na een week of 6. Zij was met 'vakantie'...
uhm mijn ouders zus schoonouders en schoonzus waren er meteen.. die zaten in de wachtkamer te wachten terwijl ik lag te bevallen.. vond ik zelf wel fijn want wou onze kleine jongen ook zo snel mogelijk aan ze showen!
Onze dochter is om 9.45 geboren, om 12.00 was mijn zusje er. Om 14.00 mijn moeder met onze andere twee kinderen, die nam ze weer mee naar hun om te eten, ondertussen kwamen mijn schoonouders rond 17.30 even langs. En om 19.00 was mijn vader er, die bracht de andere twee weer terug. De volgende dag zijn mijn ouders samen langs gekomen. Het beviel ons prima zo!
Mijn schoonmoeder stond een half uur nadat wij thuis waren gekomen al voor de deur. Ze wou eigenlijk eerder komen om het huis te versieren, maar ze kon zich inhouden. Verdere schoonfamilie dezelfde dag en dag erna. Vrienden van mijn vriend zelfde. Echter.... Mijn vrienden kwamen pas na een paar dagen, oud collega was er zelfs eerder. Mijn eigen familie was helemaal een ramp, die kwam pas toen de kleine "al" 2 weken was. Dit heeft mij echt enorm gekwetst en heeft mij als enige reden kraamtranen bezorgd.
Ik had een geplande ks. Ouders en s ouders zaten in de wachtkamer. 5 a 6uur na de ks heb ik mijn dochter kunnen zien op de neonatologie afd. Mijn ouders en s ouders direct erna. Ik was trots en wilde het liefst iedereen erbij!
ik ben om 4 over half 11 bevallen, 11 uur waren mijn ouders en Zusjes er. En 's avonds rond 8e mn schoonouders.
Na mijn eerste bevalling een geplande ks. Duurde het twee uur voordat mijn ouders en zijn moeder er was. Ik had daar geen probleem mee totdat iedereen rond mijn bed stond en ik dacht rot op. Mijn grootouders en naaste kennissen kwamen ook vlot. Wederom dacht ik rot op. Hahahahaha heb drie weken lang gedacht bij iedereen die langs kwam dat ze op moesten rotten !!! Hahahahaha Als ik er over terug denk was ik zeer emotioneel en zeer bezitterig ! Liet mijn baby slapen als er visite kwam. Niemand er bij. Het feit dat er mensen in mijn huis kwamen was al te veel. Nu ruim 6 maanden zwanger ervaar ik nu al weer het paniek gevoel van help ze zijn er dadelijk allemaal weer ! En ik zeg niets want je kan en mag niet zo bezitterig zijn maar ik vind het vreselijk dat vasthouden en aanraken en in de buurt van mij zijn. Is mijn probleem weet het maar. Onze dochter is onze dochter.
Nou, gewoon lekker bij je houden. En gewoon lekker alle visite afwijzen tot jij/jullie er aan toe zijn hoor! Is helemaal niet jouw probleem. Ik vind het volkomen normaal dat je dit niet wilt, maar goed, zo heb ik het zelf ook heel erg ervaren