In 2012: nog geen week. Midden in de crisis, dus dat viel heel erg mee. Was een starterswoning van 80 m2, in een klein dorp in het groene hart, geen zolder.
18 maanden van ons maar van een collega 1,5 maand maar die heeft wel een restschuld van ruim 20.000 maar dat vonden ze geen probleem
Een jaar. Was heel scherp geprijst, eerste bewoners... Toch jaar geduurt en voor een scheitprijs weggedaan.. ( vorig jaar verkocht dus midden in crisis )
Ruim 4 jaar. Uiteindelijk de helft opgebracht waar het oorspronkelijk voor te koop stond. De makelaar wist héél zeker dat de prijs niet te hoog was Wij konden uiteindelijk met een regeling overstappen (Brabantse verkoopgarantie) en kregen zodoende nog ruim een halve ton bijgelegd van de provincie Noord Brabant toen ons huisje na ruim 4 jaar eindelijk verkocht werd voor veel minder. Anders hadden ze nl. het huisje moeten kopen en daar hadden ze niet zo'n trek in. We beseffen dat we enorm geluk hebben gehad en wonen heerlijk!
2 weken!eind 2014. Starters tussenwoning. Met 3slaapkamers en vaste zolder. Er stonden in de wijk nog 2 te koop als ons huis. En die van ons viel in de smaak. �� we hadden ook net onder voorwaarden voor ons nieuwe droomhuisje getekend dus hoopten al op een snelle verkoop. En dat is wonderbaarlijk gelukt!
Wij gaan ons huis volgende maand te koop zetten. Eerst nog even wat laatste opknapklusjes doen. We hebben een geschakelde 2/1 kap met 5 slaapkamers, 2 badkamers, tuin van 7 x 25 meter en een blokhut van 6x6 meter. Hij moet 170.000 euro kosten. We weten dat het waarschijnlijk jaren gaat duren voordat hij verkocht is. Maar niet geschoten is altijd mis toch?
Hier nu 5,5 te koop staan. Scherp geprijsd wel 3 kijkers gehad de laatste afgelopen donderdag. Deze was wel erg serieus maar nog erg aan oriënteren. Hoop dat hij snel verkocht wordt zo niet dan gaan we denk ik eind mei de vraagprijs een beetje verlagen.
Overigens hebben wij 3 weken geleden een huis gekocht die op donderdag beschikbaar kwam en een week later hadden wij het. Wij hadden in die buurt in die klasse al 3 keer ''derde in rij'' gestaan. Ook maar iets van de vraagprijs kunnen afkrijgen helaas....
Zelf ons huis niet te koop staan, maar vrienden van ons hier verderop in de wijk waren hun huis in 9 dagen kwijt. Scherp geprijsd en toen was het dus zo weg Bestaande bouw trouwens, jaren 60-70. Het kan dus nog steeds
Wij gaan ons huis in juni te koop zetten zijn heel benieuwd hebben nu een nieuwbouw woning gekocht die eind december begin januari klaar is. Moet zeggen dat de meeste vrienden van ons wel mazzel hadden 1 stel binnen 2 weken verkocht, ander stel binnen 4 weken verkocht en zus en zwager appartement kwijt binnen 10 dagen. Allemaal maar 1 kijker gehad en die namen het in alle gevallen
Ik lees toch wel veel positieve verhalen! Wij hebben 2 jaar en 10 maanden moeten wachten op een koper en een flinke restschuld overgehouden. Mijn zusje zit nu in het kopen van een huis. Hebben vanmiddag een bod gedaan op een huis wat nog geen 2 maanden te koop staat.
Na twee maanden akkoord op bod, na drie maanden handtekening. We hebben gekocht op de top van de markt in 2008 en verkocht in het dal van de markt in 2013. Voor 1 euro minder dan de aankoopprijs . Ok, wel nieuwe keuken geplaatst destijds en wc vergroot. Maar goed, wel blij ermee! We hadden namelijk de zeer gewaagde gok gemaakt om te kopen vóór verkoop... Goed uitgepakt gelukkig!
Wij hebben 6 maanden te koop gestaan, de prijs na 5 maanden iets verlaagd en toen kwam de koper. Wel een flinke restschuld.
Ik huur nu nog een koopwoning wat eerst te koop stond voor 4 ton en nu voor 299.000. Gelukkig nu wat anders gevonden want de vergunning voor verhuur loopt dit jaar af. Het heeft 7 jaar te koop gestaan en nog steeds niet verkocht.